#Dzieje się! w BookBook

Przegląd

 

Magda Kuydowicz

6 czerwca, czwartek, godz. 18:00

Księgarnia BookBook przy MDM

Warszawa, ul. Koszykowa 34/50

Zapraszamy na premierowe spotkanie z Magdą Kuydowicz, autorką kryminału „Pozycja trupa” wydanego przez wydawnictwo PASCAL.
Spotkanie poprowadzi Agata Passent.
Fragmenty książki przeczyta Jakobe Mansztajn.
Oprawa muzyczna Ygor Przebindowski

Uwaga! Wciągająca akcja, zaskakujące zbiegi okoliczności i pełen humoru język. Magda Kuydowicz wskrzesza najlepsze tradycje komedii kryminalnej.

W popularnej szkole jogi, na podwarszawskiej wsi, stali bywalcy szukają pokoju, wyciszenia i wewnętrznej harmonii. Marianna, dobiegająca czterdziestki tłumaczka, chce uciec od zawodowych stresów i problemów w związku ze swoim partnerem, znanym dziennikarzem śledczym. Asany, wegańskie posiłki i kontakt z naturą wydają się spełnieniem jej pragnień. Nic dalszego od prawdy. Tajemnicze zniknięcie kucharza i seria zagadkowych morderstw w sielskiej scenerii sprawiają, że nie dane jej będzie odpocząć…

Magda Kuydowicz pisarka – z wykształcenia teatrolog, dziennikarka telewizyjna. Wydała dotąd dwa poradniki – z psycholożką Katarzyną Korpolewską: „Matka z córką. Rozmowy intymne” i „Zaklinacze samotności” z seksuologiem i terapeutą Wiesławem Sokolukiem oraz dwie książki z przepisami kulinarnymi gwiazd. Jej pasją jest czytanie, psychologia, teatr i gotowanie. Lubi urządzać kameralne kolacje i grać w tenisa. Unika tłumów i ostentacji. Jest uparta i wybredna. Lubi się śmiać. Ale nie z każdym i nie ze wszystkiego. Ma słabość do sukienek, bransoletek i dowcipnych mężczyzn. Wolny czas spędza z książką, z garstką przyjaciół przy winie lub na spacerach ze swoją suczką Sonią, na której przyjaźń i zaufanie stara się zasłużyć.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: BookBook