Bestsellery maja 2019 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Tegoroczny maj bezsprzecznie należał do Blanki Lipińskiej. W zestawieniu bestsellerów księgarni TaniaKsiazka.pl znalazły się aż trzy książki autorki. Każda z nich to jedna część popularnej serii romansowo-erotycznej: najnowsza – “Kolejne 365 dni”, która miała premierę pod koniec maja oraz poprzednie: “Ten dzień” i “365 dni”.

Klienci tej księgarni internetowej często wybierali powieści z nurtu literatury kryminalnej. Na liście majowych bestsellerów znalazła się najnowsza powieść Remigiusza Mroza. “Listy zza grobu” to książka rozpoczynająca nowy cykl kryminałów o patomorfologu Sewerynie Zaorskim. Często w kierunku wirtualnych półek sięgano po najnowszy thriller od popularnej szwedzkiej autorki, Camilli Läckberg, “Złotą klatkę”. Jednak w aktualnym zestawieniu znalazły się nie tylko książki znanych pisarzy. Miłośnicy kryminałów z wątkiem romansowym wybierali “Niebezpieczną grę”, a to książka debiutującej pisarki, Emilii Wituszyńskiej.

Nadal dużą popularnością wśród klientów TaniaKsiazka.pl cieszła się powieść o tematyce obozowej – “Kołysanka z Auschwitz” Mario Escobara. To zbeletryzowana opowieść inspirowana prawdziwą historią kobiety, która w Obozie Zagłady prowadziła przedszkole.

Wraz z emisją serialu “Stulecie Winnych” wzrosło zainteresowanie serią książek Ałbeny Grabowskiej, która stała się podstawą scenariusza. Mnóstwo czytelników wybrało zbiorcze wydanie zawierające wszystkie trzy części opowieści o losach kilku pokoleń kobiet z rodziny Winnych.

Wśród najpopularniejszych książek maja znalazł się też głośny i szeroko komentowany reportaż o homoseksualizmie duchownych Kościoła katolickiego – “Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie”. Jego autorem jest Federic Martel.

Do zestawienia bestsellerów maja księgarni TaniaKsiazka.pl już po raz drugi trafiła książka dla najmłodszych czytelników. To nowość z serii o Puciu stworzonej przez logopedkę Martę Galewską-Kustrę – “Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem”.

Bestsellery maja 2019 w TaniaKsiazka.pl – lista
“Kolejne 365 dni”, Blanka Lipińska
“Ten dzień”, Blanka Lipińska
“Listy zza grobu”, Remigiusz Mróz
“365 dni”, Blanka Lipińska
“Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem”, Marta Galewska-Kustra
“Kołysanka z Auschwitz”, Mario Escobar
“Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie”, Federic Martel
“Złota klatka”, Camilla Läckberg
“Stulecie Winnych”, Ałbena Grabowska (pakiet zawierający tomy 1-3)
“Niebezpieczna gra”, Emilia Wituszyńska

 

 

Kategorie: Bestsellery