JEDNOŚĆ zaprasza na 10.Warszawskie Targi Książki – stoisko 229/V

Przegląd

Serdecznie zapraszam na 10. Warszawskie Targi Książki, które w tym roku odbędą się w dniach 23-25 maja. Czekamy na Państwa na stoisku nr 229/V. Przygotowaliśmy wiele nowości dla naszych czytelników. Do zakupów dodajemy oryginalne prezenty. Nie zabraknie niespodzianek. Poszukiwacze specjalnych okazji będą zachwyceni z powodu superrabatów na wybrane tytuły nawet do 70% rabatu.

Tylko u nas dzieci będą mogły poczuć się jak Leonardo da Vinci! Przez cały czas trwania targów będą mogły pomóc nam w składaniu drewnianych modeli maszyn opartych o genialne pomysły Leonarda da Vinci! A wszystko to pod czujnym okiem instruktora. Szczegóły na stoisku. Zapraszamy!

W piątek i sobotę zapraszamy na spotkania z panią Joanną Krzyżanek. Porozmawiamy o ortografii, dowiemy się, co zrobić z ortograficznymi bykami oraz wykonamy coś małego w ramach warsztaciku plastycznego. Nie zabraknie też odpowiedzi na pytania co zrobić, gdy ktoś się skaleczy, oparzy czy zakrztusi oraz jak można pomóc w nagłych wypadkach?

Zabierzcie ze sobą dobry humor i wygodne buty, a pakowne i bajecznie kolorowe torby na zakupy dostaniecie u nas. Lista gorących premier targowych, które musicie poznać przed udaniem się na Warszawskie Targi Książki w mailu poniżej.

Do zobaczenia w Warszawie!

 

PREMIEROWO NA TARGACH

Maszyny Leonarda
Niezwykłe wynalazki i tajemnice rękopisów Leonarda da Vinci

Prawdziwa perełka wydawnicza dla wszystkich fanów Leonarda da Vinci w rocznicę 500 lat od jego śmierci, która przypada w tym roku! Dzięki pionierskiej, trwającej kilka lat pracy autorów ( projektantów i grafików) otrzymaliśmy wygenerowane cyfrowo trójwymiarowe rekonstrukcje kilkudziesięciu maszyn i urządzeń, którym Leonardo da Vinci poświęcił lata swej twórczej aktywności.
Dla pasjonatów nauki uzupełnieniem wiedzy zawartej w książce będą drewniane modele maszyn do samodzielnego montażu, opartych o genialne pomysły Leonarda da Vinci, które będzie można kupić na stoisku.
więcej

Helikopter Leonarda da Vinci

Helikopter – model „powietrznej śruby”, jednej z najbardziej kultowych prac Leonarda. Do samodzielnego montażu! Złóż go sam i odkryj tajemnice niezwykłego wynalazku Leonarda da Vinci.

Kolekcja zawiera aż 10 drewnianych modeli maszyn do samodzielnego montażu, opartych o genialne pomysły Leonarda da Vinci tj.: KATAPULTA, CZOŁG, MOST,
HELIKOPTER, SKRZYDŁOWIEC, TREBUSZ, KATAPULTA RZYMSKA, KOŃ TROJAŃSKI, BALISTA, ŻURAW.
więcej

Jedność dla dzieci

Liliana Pędziwiatr
Nie rozmawia się ze słoniem!

Poznajcie Lilianę Pędziwiatr! Liliana ma wyjątkowy dar – rozmawia ze zwierzętami! Ten dar przysparza jej kłopotów, jednak wkrótce dziewczynka odkrywa, jak bardzo może być on pożyteczny. Książka doskonale łączy świat wymyślony z rzeczywistym. Opowiada o relacjach z rówieśnikami – czasem przyjacielskich, a czasem trudnych. To pełna ciepła i mądrości wciągającą literatura dla młodszych nastolatków, bez zbędnych pouczeń odpowiadająca na pytania: jakie wartości są ważne w życiu? jak sobie radzić z innością? jak odnaleźć się w trudnej sytuacji?
W serii znajdziecie aż 4 tytuły o przygodach Liliany!

więcej

Już w maju w kinach pełnometrażowy film o przygodach Liliany!  Zwiastun obaczcie tu:
https://www.youtube.com/watch?v=B8sBtO6IVcg

Jedność dla domu

Złota łyżka

Ta książka to absolutna klasyka kulinarna wydana w najwyższej jakości edytorskiej. Zawiera 1000 najlepszych przepisów kuchni włoskiej, począwszy od przekąsek po desery. To obszerne kompendium kulinarne wzbogacono też o poradnik gotowania krok po kroku.

„Jedno jest pewne! Ze Złotą Łyżką pomysłów ani na obiad i ani na kolację Wam nie zabraknie! A przy okazji łykniecie sporo wiedzy!”
Bartek Kieżun, Krakowski Makaroniarz

więcej

Zaplanować piękno.
10 skutecznych diet dla kobiet

Poradnik „Zaplanować piękno” jest skierowany do wszystkich kobiet, które mają konkretny cel – przez cały rok chcą się czuć piękne, żyć w zgodzie ze sobą i przede wszystkim cieszyć się dobrym zdrowiem! Książka ta została napisana w taki sposób, by mimo naszego codziennego zabiegania była prostą, praktyczną pomocą w dbaniu o wspaniałą sylwetkę i dobre samopoczucie.
więcej

Zdrowie zaczyna się na talerzu
200 najzdrowszych pokarmów

Zdrowie rzeczywiście zaczyna się na talerzu, a zdrowe odżywianie wcale nie jest trudne! Dzięki tej książce zaczniesz w optymalny sposób łączyć produkty w potrawach i będziesz je bezbłędnie przygotowywać i przechowywać. Nauczysz się również wybierać z oferty sklepów produkty najświeższe i najwyższej jakości, które w cale nie muszą być drogie.

więcej

 

 
Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Jedność