OSDW Azymut rozwija działy zakupów książek i oferty nieksiążkowej

OSDW Azymut rozwija działy zakupów książek i oferty nieksiążkowej

Przegląd

Do zespołu OSDW Azymut dołączyła Zuzanna Feldman, która 1 kwietnia br. objęła stanowisko Kierownika Działu Zakupów Książki. Z początkiem marca awansowany został także Sylwester Wrzesień, który obecnie objął stanowisko Kierownika Działu Zakupów Zabawek i Art. Papierniczych.

Zuzanna Feldman jest od prawie 20 lat związana z rynkiem wydawniczym w Polsce. Swoją przygodę w branży zaczynała w Egmoncie na stanowisku handlowca. Następnie pracowała dla takich firm jak Nasza Księgarnia, Empik, Grupa Zwierciadło czy Merlin. Przez ostatnie trzy lata sukcesywnie budowała wraz z zespołem markę Dwukropek w Grupie MAC.

Sylwester Wrzesień od prawie 15 lat jest związany z branżą szkolno-zabawkową. Swoją karierę rozpoczynał w sieci Empik, pracując w kilku warszawskich salonach. Następnie pracował w Księgarni Traffic Club z Warszawie, gdzie odpowiadał za zakupy oraz sprzedaż. W sieci Matras rozwijał kategorię pozaksiążkową. Ze spółką Azymut związany od prawie dwóch lat.

Zmiany mają umożliwić sprawniejszą realizację projektów zaplanowanych na 2019 rok. Będą one związane między innymi z procesami obsługi zamówień od wydawców i dostawców, jak również z rozbudową oferty dostępnej w Azymucie. Cieszymy się, że możemy awansować profesjonalistów w ramach organizacji i że jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą dla doświadczonych menedżerów z zewnątrz.” – komentuje Dorota Bachman, członek zarządu, odpowiedzialna za sprzedaż i zakupy w Azymucie.

 

 

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Azymut