Sieć sklepów ALDI wprowadza książki do sprzedaży

Sieć sklepów ALDI wprowadza książki do sprzedaży

Przegląd

Od 23 marca w sklepach sieci ALDI po raz pierwszy będzie można kupić także książki. Na początek ALDI proponuje czytelnikom 7 tytułów zajmujących wysokie lokaty na listach bestsellerów.

Powieści Remigiusza Mroza i Katarzyny Michalak, biografia Zbigniewa Wodeckiego, felietony Kasi Nosowskiej, reportaż Artura Górskiego oraz opowieść, która podbiła serca rodzin na całym świecie – “O psie, który wrócił do domu” – to oferta książkowa, którą już w tym tygodniu będzie można znaleźć w sklepach ALDI w całej Polsce.

– Chcemy zaproponować naszym klientom dostęp do ciekawych tytułów najbardziej poczytnych autorów – komentuje Agata Biernacka z Biura Prasowego Sieci. – Ofertę konstruujemy tak, by była atrakcyjna dla całych rodzin. Zaczęliśmy od wprowadzenia do sprzedaży tytułów dla najmłodszych, ale teraz po raz pierwszy oferujemy beletrystykę dla dorosłych czytelników. Z uwagą obserwujemy trendy na rynku wydawniczym, chcemy, by nasi klienci mogli kupić u nas książki, o których jest głośno i które kojarzone są z listami bestsellerów.

Każdą z książek dostępnych od 23 marca można nabyć w cenie 35 złotych. Są to:

Katarzyna Michalak: Pisarka
Artur Górski: Ruska Mafia
Wacław Krupiński, Kamil Bałuk: Wodecki. Tak mi wyszło
Katarzyna Nosowska: A ja żem jej powiedziała
Remigiusz Mróz: Nieodgadniona
Remigiusz Mróz: Zaginięcie
W. Bruce Cameron: O psie, który wrócił do domu

W najbliższym czasie ALDI planuje stopniowe poszerzanie liczby książek dostępnych w sprzedaży. W ciągu kolejnych tygodni na półkach w ADLI pojawią się nowe tytuły dla dorosłych, dzieci i młodzieży, popularnych autorów polskich i zagranicznych, także w wydaniach kieszonkowych.

ALDI to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 132 sklepy.

 

 

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Aldi, dystrybucja