Hashimoto. Dieta i styl życia w chorobie

Przegląd

Hashimoto. Dieta i styl życia w chorobie jest propozycją dla coraz większej liczby osób cierpiących na chorobę Hashimoto. Książka zawiera wiele przepisów, które zapobiegną nudzie na naszych talerzach i podstawowe zagadnienia z zakresu dietetyki. Zamieszczona bibliografia udowadnia, że jest to książka napisana przez prawdziwego specjalistę, wspierającego się na pozycjach uznanych w kręgach akademickich.


W książce znajdziemy porady dotyczące diet eliminacyjnych, opartych na daniach m.in. bez mleka, bez laktozy, bez pszenicy, bez glutenu i pozwalające zredukować masę ciała. Ponadto, autorka proponuje różnorodne typy aktywności fizycznej, które także mają niewątpliwy wpływ na złagodzenie objawów choroby Hashimoto.
Patronat medialny nad publikacją sprawują magazyny: GOSPODYNI, Moda na Zdrowie, oraz portale Obcasy.pl, Beszamel.pl i Hashimotoplan.pl

Agata Lewandowska – dietetyk, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz SGGW. Interesuje się sportem, zdrowym stylem życia i wpływem codziennej diety na zdrowie. Autorka książek Polska kuchnia bezglutenowa, Ciasta i desery dla diabetyków, Wypieki dla diabetyków oraz Dieta w chorobie Hashimoto.

ISBN 978-83-8151-028-8
FORMAT 165×235 mm
RODZAJ OPRAWY miękka
STRON 256
CENA 39,99 zł

Kategorie: Hobby i Poradniki