Zastrzyk energii lepszy niż poranna kawa

Przegląd

Edycja Świętego Pawła to wydawnictwo, które słynie z tzw. codzienników, czyli kolorowo ilustrowanych książek w spiralowanej oprawie, które zawierają inspirujące cytaty i posiadają tekturową podstawkę, umożliwiającą ich umieszczenie na biurku zarówno w domu, jak i w pracy. Jednym ze szczególnie uroczych jest codziennik, motywująco zatytułowany „Każdy dzień w prezencie dla Ciebie”.

W czasie, gdy uniesienia świąteczno-sylwestrowo-noworoczne za nami, a do wiosny tak daleko, zaczynają nas dopadać depresyjne nastroje. Ale mamy na to radę: codziennik „Każdy dzień w prezencie dla Ciebie”. Opatrzony piękną, bajkowo kolorową grafiką, na każdy dzień z inną inspirującą myślą, z pewnością poprawi wam nastrój, skłoni do uśmiechu, zmotywuje do działania, a także da siłę do zmagań z życiem wam i waszym bliskim, jeśli zechcecie go podarować. Gwarantujemy. Co ważne, możecie się nim cieszyć przez wiele lat!

Dobrze przecież wiecie, że każdy dzień może nas czymś zaskoczyć. Zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Wolimy oczywiście to pierwsze rozwiązanie. A że nie zaszkodzi pomóc szczęściu – prezentowany codziennik to doskonałe rozwiązanie aż na 365 dni, z którego warto skorzystać! Po pierwsze, nie ma to jak się rozpieszczać – i to każdego dnia na nowo. Po drugie, codzienny zastrzyk energii, dający pozytywnego kopa, to coś, co każdy z nas lubi, tak jak przepada za aromatyczną poranną kawą. Wtedy niestraszne są nam burze i wszelkie przeciwności, bo zawsze wyjdziemy z nich obronną ręką. Wszak „szczęście to nie brak problemów, ale umiejętność radzenia sobie z nimi” – jak czytamy w myśli dedykowanej 21. dniu czerwca. A takich myśli jest tu jeszcze… 364! A to rekomendacja nie do podważenia. Najlepsza z najlepszych.

 

więcej TUTAJ

Kategorie: Hobby i Poradniki