13 lat tanich książek – księgarnia Bonito świętuje 13-lecie działalności

Przegląd

Na urodzinowym torcie firmy Bonito przybyła kolejna świeczka. Największa księgarnia internetowa świętuje 13-lecie istnienia.

Z tej okazji przygotowała mnóstwo atrakcji skierowanych do swoich klientów, czytelników, przyjaciół.

Urodzinowa promocja

Już 23 lutego ruszyła urodzinowa promocja. Ceny książek, w tym nowości i bestsellerów, zabawek, gier i puzzli oraz płyt z muzyką i filmami zostały obniżone nawet do 35%. Z oferty będzie można skorzystać do 8 marca.

Dla odbierających zamówienia w punktach odbioru przygotowano dodatkowe atrakcje – należą do nich unikalne, urodzinowe balony wręczane najmłodszym, a także słodkie upominki od Verbeny oraz specjalnie zaprojektowane z tej okazji zakładki.

Konkurs na 101 nagród

Urodzinowe rabaty i prezenty w punktach odbioru to nie koniec atrakcji. Dla swoich fanów w mediach społecznościowych księgarnia przygotowała fantastyczny konkurs. Na zwycięzców czeka jeden z 100 pakietów książek (każdy o wartości powyżej 100 zł) oraz nagroda główna: bon na 500 zł do wykorzystania w księgarni Bonito oraz słodkie upominki od Verbeny.

Spotkanie autorskie

Urodziny to okazja do wspólnego świętowania. Jego kulminacją będzie wyjątkowe spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią, dziennikarzem i autorem bestsellera „Boskie zwierzęta”. Z pisarzem będzie można spotkać się i porozmawiać już 9 marca w klubokawiarni Hevre, mieszczącej się na krakowskim Kazimierzu.

Na gości czeka ciekawa rozmowa, autografy i wspólne zdjęcia. Czas umili urodzinowy tort oraz słodycze od Verbeny. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

13 lat minęło…

Obecnie Bonito jest jednym z największych sprzedawców książek w Polsce. Księgarnię cechuje nie tylko ekspresowy czas realizacji i wyjątkowo korzystne rabaty, lecz również niezwykle bogata oferta. W jej skład wchodzą zarówno książki, jak i zabawki, płyty, puzzle i gry oraz artykuły szkolne i papiernicze. W ich magazynie, mieszczącym się w jednym z najnowocześniejszych parków logistycznych w Europie – Goodman Kraków Airport Logistics Centre, mieści się aż milion książek. Każdego dnia zespół ponad 300 osób pracuje nad tym, aby każde z ponad 200 tysięcy zamówień składanych miesięcznie zostało zrealizowane z najwyższą jakością.

Księgarnia Bonito zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania. Koniecznie śledźcie ich kanały social media, gdzie na bieżąco będą pojawiały się informacje o kolejnych urodzinowych atrakcjach.

Partnerami akcji są firma Verbena, Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo Adamada, Wydawnictwo Agora, Wydawnictwo Jedność, Grupa Wydawnicza Foksal, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Media Rodzina, Wydawnictwo Zwierciadło, Wydawnictwo Kobiece, Wydawnictwo Egmont, Wydawnictwo Świat Książki, Grupa Wydawnicza Helion, Wydawnictwo Filia.

 

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: bonito.pl