O psie, który wrócił do domu

Przegląd

Nowa zekranizowana książka W. Bruce’a Camerona!

Czekają na nas pod sklepem, a w gotowaniu najbardziej lubią moment, gdy jedzenie spada na podłogę. Psy – najlepsi przyjaciele. Zawsze kochają. Zawsze chcą być przy swoim człowieku. “O psie, który wrócił do domu” – nowa powieść autora bestsellerowej książki „Był sobie pies”, która również trafiła na wielkie ekrany, już w księgarniach! W wersji audio głównej bohaterce głosu udzieliła Anna Dereszowska.

Kiedy Lucas Ray przygarnia małą Bellę, od razu wie, że ten uroczy szczeniaczek odmieni jego życie na lepsze. Piesek również czuje, że trafił na swojego człowieka i chce być dla niego najlepszym zwierzakiem na świecie. Jednak mężczyzna nie może zatrzymać psa u siebie w domu. Na dodatek Bella zostaje uznana za pitbulla, a ta rasa psów jest w Denver zakazana. Lucas musi odesłać ją do innego opiekuna, poza granice stanu. Mimo wszystko piesek nie zamierza żyć z dala od swojego najlepszego przyjaciela i postanawia wziąć sprawy we własne łapy. Bella staje przed ważnym wyzwaniem. Musi odnaleźć drogę do Lucasa. Musi wrócić do domu. Odważna sunia wyrusza w pełną przygód podróż. Czy jeszcze zobaczy swojego najlepszego przyjaciela?

Jeśli chcesz przekonać się, co myślą i czują psy, poznaj Bellę i jej niezwykłe przygody. “O psie, który wrócił do domu” to piękna opowieść o odwadze, poświęceniu i przyjaźni, która jest wspaniałą i nadzwyczaj mądrą lekcją dla wszystkich ludzi.

Przeczytaj fragment >> TUTAJ
Zamów swój egzemplarz>> TUTAJ

Dane szczegółowe:
Autor: W. Bruce Cameron
Cena detaliczna: 39,90 zł
Wydawnictwo: Kobiece
Tytuł oryginalny: A Dog’s Way Home
Liczba stron: 392
Format: 13.5 x 20.5 cm
ISBN: 978-83-66134-93-5
EAN: 9788366134935
Oprawa: miękka

Kategorie: Literatura