Zmiana na stanowisku dyrektora artystycznego miesięcznika „Zwierciadło”

Przegląd

Od grudnia br. dyrektor artystyczną miesięcznika „Zwierciadło” została Katarzyna Miśkowiec.

Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Grafiki. Od 2000 r. pracowała jako grafik prasowy, m.in. w miesięcznikach: „Weranda”, „Look”, „Twój STYL”.

Od 16 lat była związana z Wydawnictwem Bauer, w którym od 2008 r. pełniła funkcję dyrektor artystycznej miesięcznika „Twój Styl”.

Zastąpiła na tym stanowisku Macieja Kałkusa, który pełnił tę funkcje od stycznia 2017 r,. a aktualnie objął stanowisko dyrektora artystycznego miesięcznika „SENS”.

Do zespołu dołączyła również Karolina Morelowska,która z początkiem grudnia objęła stanowisko szefowej działu psychologia w miesięczniku „Zwierciadło”. Drogę zawodową rozpoczęła w „Gali”, następnie pracowała w gazecie „Polska The Times”. Przez cztery lata prowadziła dział Psychologia w miesięczniku „Claudia, a od 2016 była szefem działu psychologii w miesięczniku „Uroda Życia”.

Jest współautorką, wraz z księdzem Adamem Bonieckim, książki „Trzeba czasem zażartować”, wydanej przez Wydawnictwo Zwierciadło.

Pierwszym numerem nad którym pracuje Katarzyna Miśkowiec oraz Karolina Morelowska jest wydanie lutowe Zwierciadła, które ukaże się na rynku 8 stycznia 2019 r.

Z ostatnio opublikowanych danych ZKDP dotyczących pierwszych trzech kwartałów 2018 w segmencie miesięczników luksusowych wynika że Zwierciadło jako jedyny miesięcznik ma wzrost sprzedaży wynoszący 5%, reszta tytułów ma spadki: Twój Styl – 13%, Pani – 9%, Wysokie Obcasy Extra – 17%, Uroda Życia – 21%

 

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Zwierciadło