Idealny prezent na święta: książka „Być jak SEAL – Mój niesamowity miesiąc z amerykańskim komandosem”

Przegląd

„Być jak SEAL – Mój niesamowity miesiąc z amerykańskim komandosem” to IDEALNY PREZENT NA ŚWIĘTA!

Fragmenty książki znajdziesz na: http://trenujzsealem.pl

Jesse Itzler doświadczył tego na własnej skórze. Teraz kolej na Ciebie! Możesz być silny jak amerykański komandos. Wystarczy, że przejdziesz takie same treningi, które przeżył Itzler pod okiem SEALa . Opis jego doświadczeń znajdziesz w książce „Być jak SEAL”, która… jest jak scenariusz filmu o męskiej przyjaźni pomiędzy chłopakiem z sąsiedztwa a …. Rambo. Jesse jest niesamowitym luzakiem. SEAL … nie. Wpada nawet do mieszkania Jesse’go z nadmuchiwanym pontonem na wypadek, gdyby rodzina Itzlerów musiała kiedykolwiek uciekać z Manhattanu, przekraczając rzekę Hudson. Ich wspólne eskapady wkrótce owocują wspaniałą przyjaźnią, a do czasu wyjazdu SEALa Jesse jest w najlepszej kondycji, w jakiej był kiedykolwiek wcześniej – ale zyskuje on jednak dużo więcej niż mięśnie. Na przemian zabawna i inspirująca, BYĆ JAK SEAL… pokazuje korzyści płynące z wykraczania poza własną strefę komfortu.

OTO, CO MÓWIĄ NA TEMAT JESSE’GO I JEGO KSIĄŻKI:

„Jeśli lubisz borowanie zębów bez znieczulenia, ta książka jest dla Ciebie”.
– PIOTR ZIELONKA, autor książki Giełda i psychologia

„George Foreman udzielił mi świetnej rady. Kiedy powiedziałam mu, że mój mąż przebiegł sto mil (ok. 160 km) bez przerwy, powiedział: „Sara, nie staraj się zrozumieć faceta takiego jak on. Po prostu go kochaj””.
– SARA BLAKELY, ZAŁOŻYCIELKA SPANX I ŻONA JESSE’GO

„To jest cały Jesse. Zrób to inaczej, a osiągniesz rezultaty. Właśnie tak funkcjonuje przez całe swoje życie, a wychodzi mu to wspaniale”.
– MIKE „COACH K” KRZYZEWSKI, GŁÓWNY TRENER DUKE BASKETBALL

„Jesse to ryzykant i nieustannie próbuje stawać się lepszym w nowych dziedzinach. Poza tym, fajnie spędza się z nim czas”.
– TOM BRADY, NEW ENGLAND PATRIOTS, CZTEROKROTNY MISTRZ NFL, DWUKROTNY ZDOBYWCA TYTUŁU MVP NFL

„Większość z nas idzie przez życie na autopilocie. Nowy dzień … ta sama rutyna. Ten facet przez 31 dni gościł w swoim salonie „superbohatera z krwi i kości”, żeby ten przeorganizował jego życie. Czasami, żeby osiągnąć rezultaty, trzeba mieć odwagę zrobić coś radykalnego”.
– DOLVETT QUINCE, TRENER FITNESS, THE BIGGEST LOSER

„To nie jest książka motywacyjna. Jest brutalnie prosta i bezpośrednia. Ma jednak w sobie magię, bo mówi o prawdziwej historii, z której wiele możemy się nauczyć. Pokazuje, jak dyscyplina pomaga osiągać ponadprzeciętne wyniki w sporcie i biznesie”.
– SEBASTIAN KOTOW, PRZEDSIĘBIORCA, WYKŁADOWCA AKADEMII LEONA KOŹMIŃSKIEGO, MARATOŃCZYK, TRIATHLONISTA, AMATOR MUAY THAI

Najciekawsze opinie na temat eksperymentu Jesse’ego opisanego w książce „Być jak SEAL – Mój niesamowity miesiąc z amerykańskim komandosem”

„George Foreman udzielił mi świetnej rady. Kiedy powiedziałam mu, że mój mąż przebiegł dystans stu mil (ok. 160 km) bez przerwy, westchnął i rzekł: Sara, nie staraj się zrozumieć faceta takiego, jak on. Po prostu go kochaj”.
– Sara Blakely, założycielka fi rmy Spanx i żona Jessego

„Większość z nas pozwala się nieść z prądem, działając w życiu automatycznie. Każdego dnia rutynowe zachowania i czynności. Ten facet przez 31 dni gościł w swoim salonie prawdziwego superbohatera, pozwalając, żeby ten przeorganizował jego życie. Czasami, dla niezwykłych rezultatów warto mieć odwagę zrobić coś radykalnego”.
– Dolvett Quince, trener fitness
Th e Biggest Loser

„Relacja tych dwóch kolesi jest obłędna, niepodobna do żadnej, którą znam… Jednak w całym tym szaleństwie, w którym jest miejsce na zabawne dialogi, odjechane historie i pouczające lekcje, rodzi się mocne egzystencjonalne przesłanie: w życiu wygrywają twardziele, którzy umieją stawić czoło własnym słabościom. I to właśnie tacy ludzie, nawet ponosząc klęski i porażki (od których przecież nikt ze śmiertelników nie jest wolny), schodzą ze sceny zwycięsko. Podobnie jak Jesse, ta książka to HIT!”
– Jake Steinfeld, prezes i założyciel Body by Jake

„Być jak SEAL – Mój niesamowity miesiąc z amerykańskim komandosem”
Tytuł oryginalny: Living with a SEAL: 31 Days Training with the Toughest Man on the Planet
Autor: Jesse Itzler
Rok wydania: 2018
Oprawa: Miękka
Format: 145×210
Stron: 280
ISBN: 978-83-8102-063-3
Cena: 45,00zł
Wydawnictwo CeDeWu

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/CeDeWupl/
 
Zapraszamy do księgarni stacjonarnej Wydawnictwa CeDeWu znajdującej się przy ulicy Żurawiej 47 w Warszawie!
Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: CeDeWu