Idealny prezent na święta: książka „Być jak mnich – Mój niesamowity pobyt w klasztorze. Czego się nauczyłem o szczęściu, wdzięczności i skupieniu dzięki wyłączeniu telefonu”

Przegląd

„Być jak mnich – Mój niesamowity pobyt w klasztorze. Czego się nauczyłem o szczęściu, wdzięczności i skupieniu dzięki wyłączeniu telefonu” to IDEALNY PREZENT NA ŚWIĘTA!

BYĆ JAK MNICH, zabiera czytelnika w podróż do odległego klasztoru położonego w północnej części stanu Nowy Jork, gdzie Jesse Itzler – człowiek, który nie potrafi usiedzieć w miejscu dłużej niż minutę – uczy się życia bez Internetu, egzystowania w sytuacjach niekomfortowych i doceniania chwili obecnej. Zabawna, pełna szybkiej akcji i praktycznych porad książka BYĆ JAK MNICH jest dla tych, którzy dążą do mniej stresującego i bardziej ekscytującego życia.

 

 

Jesse jest jak żywa wersja gościa z reklamy piwa Dos Equis, jednego z najbardziej interesujących ludzi na świecie. Dokonał w swoim życiu tak wielu różnych rzeczy, a teraz zrobił coś nowego. Zawsze starając się budować swój życiowy życiorys, w BYĆ JAK MNICH dodaje do niego kolejne doświadczenie, dzięki któremu rozwija się jako mąż, ojciec, przedsiębiorca i człowiek. Książka ta jest pełna mocnych lekcji życiowych dla każdego, kto jest ukierunkowany na cel i poszukuje swojego WIELKIEGO DLACZEGO?

– LEWIS HOWES, autor bestselleru i gospodarz programu

The School of Greatness

 

 

W czasie, kiedy stres i wypalenie osiągnęły rozmiary globalnej epidemii, Jesse Itzler przybywa z odsieczą, żeby przypomnieć nam, jak ważne jest bycie obecnym i ukierunkowanym na cel oraz bycie w zgodzie ze sobą w kwestiach tego, co jest dla nas najważniejsze. Z dozą mądrości i humoru, nie tylko zabiera czytelnika w podróż do wnętrza klasztoru, ale również do wnętrza samego siebie w poszukiwaniu życia, w którym panuje więcej spokoju, więcej obecności, więcej cierpliwości i więcej wdzięczności.

– ARIANNA HUFFINGTON

 

O autorze:

Jesse Itzler do południa jada tylko owoce, uwielbia Run D.M.C. i lubi żyć „poza schematem”, właściwie to nie ma żadnego schematu. Był współzałożycielem Marquis Jet, największej na świecie firmy oferującej karnety na prywatne loty odrzutowcem, którą następnie razem z partnerem sprzedał firmie Berkshire Harhaway/NetJets. Następnie wykreował modę na napój marki Zico − wodę kokosową, którą wykupiła Coca-Cola. Jest byłym raperem MTV, producentem nagrodzonej nagrodą Emmy muzycznej kampanii marketingowej NBA I Love Th is Game i popularnego hymnu drużyny New York Knicks Go NY Go. W 2016 roku napisał książkę Living With a Seal (Być jak SEAL), która stała się bestsellerem. Kiedy nie biega ultramaratonów lub nie ojcuje swoim czworgu dzieciom, można go znaleźć na meczach NBA Atlanta Hawks – drużyny, której jest jednym z właścicieli. Jego żoną jest Sara Blakely, założycielka Spanx. Mieszkają z czwórką swoich dzieci w Atlancie, w stanie Georgia.

Tytuł oryginalny: Living with the Monks. What Turning off my Phone Taught me about Happiness, Gratitude, and Focus
Autor: Jesse Itzler
Tłumaczenie: Agnieszka Jarosz
Rok wydania: 2018
Oprawa: Miękka
Format: 145×210
Stron: 280
ISBN: 978-83-8102-171-5
Cena: 49,00zł
Wydawnictwo CeDeWu
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/CeDeWupl/
Zapraszamy do księgarni stacjonarnej Wydawnictwa CeDeWu znajdującej się przy ulicy Żurawiej 47 w Warszawie!
 
Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: CeDeWu