Zaplanuj swoje szczęście. Praktyczne ćwiczenia z myślenia i działania

Przegląd

Książka dedykowana jest osobom, które chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie i poprawić jego jakość w oparciu o naukowo zweryfikowane sposoby myślenia i działania. Wskazówki (i arkusze indywidualnych ćwiczeń) zawarte w niej mają na celu poprawić jakość naszego życia. Spowodować, aby być bardziej sprawczym i po prostu szczęśliwym człowiekiem.
Dla kogo jest książka „Zaplanuj swoje szczęście”?
– Dla osób, które chcą inaczej spojrzeć na siebie i swoją rzeczywistość.
– Dla osób chcących otworzyć swoje wrota do szczęścia.
– Dla tych, którzy chcą wyeliminować negatywne nawyki i myśli, np. tendencję do zamartwiania się czy czarnowidztwo.
– Dla osób, które chcą być bardziej sprawczymi i spełnionymi ludźmi.
– Dla tych, którzy chcą czuć się lepiej i trwale podnosić poziom swojego zadowolenia z życia.
– Dla wszystkich tych osób, które wiedzą, że szczęście jest źródłem sukcesu.
JESTEŚ WŚRÓD NICH?
JEŚLI TAK, JEST TO DOSKONAŁA KSIĄŻKA DLA CIEBIE!
Sukces masz we własnych rękach, a wiedza zawarta w tej książce to klucz, dzięki któremu otworzysz drzwi – wrota do szczęścia.
O autorkach:
Dr Aneta Chybicka – psycholog i coach biznesu, właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Instytut Miasta. Od dwudziestu lat prowadzi projekty rozwojowe w obszarze rozwoju osobistego, kreatywności, podnoszenia jakości życia, aktywizowania psychologicznego potencjału, możliwości twórczego realizowania siebie oraz podnoszenia poczucia szczęścia w życiu. Prowadzi szkolenia, konsulting i coaching dla przedstawicieli różnych branż. Autorka wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych w najważniejszych pismach polskich i międzynarodowych (m.in. „Outside the box – jak myśleć i działać kreatywnie”, „Rozwojownik”, „Siła Kobiet w biznesie”, „Skuteczny menedżer”). Do jej ulubionych zagadnień należą kreatywne myślenie, szczęście, tematyka kobieca i międzykulturowa.
Katarzyna Poszewiecka – psycholog, trener w firmie szkoleniowo-doradczej Instytut Miasta. Posiada bogate doświadczenie w zakresie oceny potencjału zawodowego pracowników, badaniu poziomu kompetencji i udzielaniu informacji zwrotnych. Doskonale identyfikuje potrzeby rozwojowe, wskazuje ścieżki rozwoju i karier. Koordynuje interaktywne platformy rozwojowe, prowadzi indywidualne konsultacje rozwojowe oraz szkolenia z zakresu rozwoju i podnoszenia poziomu szczęścia w życiu. Celem prowadzonych przez nią ćwiczeń i treningów jest rozwój osobisty i zawodowy, poprawa efektywności działania oraz satysfakcji i zadowolenia z życia. Do jej ulubionych zagadnień należą kreatywne działanie, odkrywanie potencjałów, poczucie szczęścia w życiu i szeroko pojęta zimna.
„Zaplanuj swoje szczęście. Praktyczne ćwiczenia z myślenia i działania”
Autor: Aneta Chybicka, Katarzyna Poszewiecka
Rok wydania: 2018
Oprawa: Miękka
Format: 145×210
Stron: 174
ISBN: 978-83-7556-149-4
Cena: 39,00zł
Wydawnictwo CeDeWu
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/CeDeWupl/
 
Zapraszamy do księgarni stacjonarnej Wydawnictwa CeDeWu znajdującej się przy ulicy Żurawiej 47 w Warszawie!
Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: CeDeWu