Oficyna Wydawnicza „Impuls” – C53 zaprasza na 22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Przegląd

„Książki są bramą… przez którą wychodzisz na ulicę”

To właśnie słowa Arturo Pereza Reverte z książki „Królowa Południa” są hasłem przewodnim tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Już po raz 22. na miłośników literatury czeka czterodniowe święto, obfitujące w spotkania z ulubionymi pisarzami, ofertę setek wydawnictw z Polski i zagranicy oraz możliwość zakupu książkowych nowości.

Największe polskie wydawnictwa, pośród których nie mogło zabraknąć naszego wydawnictwa, ponad pół tysiąca autorów, generujących gigantyczne kolejki fanów, międzynarodowi goście z wielu krajów, kilka salonów tematycznych. Do tego Gość Honorowy – Szwecja wraz ze swoimi wydawcami, pisarzami, poetami i ilustratorami. Imponująco prezentuje się program jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce, czyli Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Odbędą się one już po raz 22. na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków w dniach 25-28 października 2018!   Zapewniamy wysoką temperaturę od naszych nowości na stoisku C53.

Na stoisku C53 Oficyna Impuls zaprezentuje nowości, bestsellery i wiele ciekawych oraz topowych tytułów z oferty naszego wydawnictwa! Spotkacie naszych wyjątkowych autorów (26.10 o godz. na naszym stosiku spotkanie z prof. Lechem Witkowskim). Jesteśmy przekonani, że wyczekiwane nowości spotkają się z Waszym uznaniem i dużym zainteresowaniem…

Podczas czterech dni targów udostępnimy naszym sympatykom blisko 250 tytułów, które stanowią zaledwie część naszej pokaźnej oferty. W celu zapoznania się z całością zapraszam na stronę internetową (impulsoficyna.pl) oraz do naszych katalogów wydawniczych. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty zakupowe plus ciekawa książka gratis.

Podczas tegorocznych targów książki zaprezentujemy miłośnikom literatury harcerskiej naszą unikatową, znacznie poszerzoną niż w ubiegłym roku i absolutnie wyjątkową serię harcerskich reprintów z lat 1911-1945. Nowe (w znakomitej większości nie wznawiane od czasów przedwojennych) publikacje wchodzą w skład serii zatytułowanej „Przywrócić Pamięć”. Dla Was podczas targów zaprezentujemy całą liczącą ponad 163 tytułów serię harcerską!

Ciąg dalszy atrakcji jakie przygotowaliśmy dla naszych Czytelników na targi:

– uwaga, dla pierwszych 20 osób, które napiszą do nas maila na adres wiadomosci@impulsoficyna.com.pl przekażemy imienne kupony na zakup naszych wszystkich publikacji zaprezentowanych na stoisku C53 z 50% rabatem! Nie czekajcie, skorzystajcie z okazji! Kupony rozdajemy do 24.10

– Niespodzianka! 26 października tj. piątek o godzinie 12-13 będziecie mieli możliwość spotkania zacnego autora prof. Lecha Witkowskiego, autora wielu znakomitych naukowych publikacji. Bedzie to wyjątkowa okazja spotkać autora i zdobyć autograf.  Serdecznie zapraszamy!!

– podczas czterech dni targów na stoisku C53 wszystkie książki zostają objęte 20% rabatem i więcej  a dodatkowo do każdego zakupu otrzymacie niespodzianki!

– bierzemy udział targowej w akcji promocyjnej Książka za Książkę

– na koniec zadanie dla Was. Prosimy zgłaszajcie na adres mailowy wiadomosci@impulsoficyna.com.pl tytuły, które chcecie abyśmy zaprezentowali podczas targów na naszym stoisku. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 października.

a jak nas zauważyć pośród tylu wydawców? bardzo łatwo, o tak:


Oficyna Wydawnicza Impulszaprasza na Krakowskie Targi Książki – stoisko C53


 


Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Impuls