Mój pierwszy szkolny słownik OBRAZKOWY

Przegląd

ANGIELSKI

HISZPAŃSKI

NIEMIECKI

Mój pierwszy szkolny słownik obrazkowy umożliwi dziecku odkrywanie świata i dobra zabawę przy jednoczesnej nauce słownictwa. Dzięki zawartym w nim kolorowym ilustracjom, Twoje dziecko zapamięta pojęcia z aż 36 obszarów tematycznych. Słownik stanie się jego przewodnikiem po świecie opisanym w obcym języku, a realistyczne ilustracje zachęcą do dalszej nauki.

Słownik przygotowano z myślą o dzieciach rozpoczynających naukę języka w szkołach podstawowych, na kursach językowych czy dodatkowych zajęciach, a także o młodych odkrywcach języka samodzielnie zgłębiających jego tajniki.

Obszary tematyczne:

Ciało, Ciało w ruchu, Odzież, W domu, Sypialnia, Łazienka, Salon, Pokój dziecięcy, Kuchnia, Posiłek, Ogród i warzywa, Owoce, Supermarket, Zwierzęta, które znasz, Gospodarstwo rolne, Las, Pustynia i sawanna, Morze, Dinozaury, Rośliny, Kosmos, Krajobrazy Ziemi, Pogoda, Transport wodny, Transport lotniczy, Transport lądowy, Miasto, Zawody, Szkoła, Kolory i kształty, Liczby i litery, Muzyka, Dyscypliny sportowe, Kemping, Święta i uroczystości, Kostiumy i postacie

     

Zobacz przykładowe strony słowników!

http://bit.ly/obrazkowy-niemiecki

http://bit.ly/obrazkowy-hiszpanski

http://bit.ly/obrazkowy-angielski

Mój pierwszy szkolny słownik obrazkowy PONS

Wydawca: Wydawnictwo LektorKlett Spółka z o.o.

Media: książka

Oprawa: broszurowa

Liczba stron: 80

ISBN (angielski): 978-83-8063-772-6

ISBN (hiszpański): 978-83-8063-774-0

ISBN (niemiecki): 978-83-8063-773-3

Cena det. : 24,90 zł

 

 

Kategorie: Edukacja
Tagi: LektorKlett, PONS