„The Investigation” – Kryminalna gra karciana Wydawnictwa Edgard

Przegląd

Nowość w ofercie Wydawnictwa Edgard – Angielski. Gra The Investigation kryminalna gra karciana, to propozycja dla osób znających podstawy języka angielskiego oraz średnio zaawansowanych (A2-B2+), które chcą doskonalić umiejętności językowe w sposób niekonwencjonalny.

Gra zawiera talię 110 kart, z których gracze układają historię przestępstwa, a następnie metodą pytań i odpowiedzi próbują rozwikłać zagadkę zbrodni, szlifując jednocześnie angielski.

Gra The Investigation w wyjątkowy sposób łączy w sobie wciągającą rozrywkę z ćwiczeniami logicznego myślenia i nauką języka.

Detektywistyczna łamigłówka, trening swobodnego porozumiewania się po angielsku, ponad 500 słówek i wyrażeń, szybkie konstruowanie wypowiedzi, utrwalanie struktur leksykalno-gramatycznych w kontekście – wszystko w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu – podczas emocjonującej zabawy!

To fantastyczna propozycja dla poszukiwaczy nietypowych form przyswajania wiedzy, miłośników szarad i historii z dreszczykiem. Do rozpoczęcia przygody wystarczy 2 lub więcej graczy, którzy dzieląc się między sobą rolami Świadka i Śledczego przystąpią do odkrywania tajemnicy. Ich zadaniem jest doprowadzić śledztwo do finału, porozumiewając się wyłącznie po angielsku! Dopytując, drążąc, odtwarzając bieg wydarzeń, poszukując winnych, a w efekcie – ćwicząc kompetencje językowe.

The Investigation to wspaniała gra towarzyska dla minimum 2 osób, z talią 110 kart. Gwarantuje wciągającą rozrywkę, w której uczestnicy mają wspólny cel: rozwikłać zagadkę zbrodni, przy jednoczesnym treningu mówienia i rozwijaniu zasobu leksykalnego o ponad 500 słów i wyrażeń.

Więcej informacji:

www.jezykiobce.pl

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2018

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard