Nauka języka chińskiego z Wydawnictwem Edgard

Przegląd

Kursy do samodzielnej nauki języka chińskiego

Początkującym polecamy Kurs podstawowy, który składa się z podręcznika i nagrań w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Umożliwia naukę podstawowych zwrotów, słownictwa i gramatyki w mowie i piśmie.

Osoby szukające sposobu na aktywną naukę zachęcamy do sięgnięcia po kurs Chiński nie gryzie!, w którym przystępnie wyjaśniono najpotrzebniejsze zasady gramatyczne. Liczne ćwiczenia pozwalają sprawdzić ich rozumienie w praktyce oraz utrwalić struktury leksykalno-gramatyczne. Dzięki nagraniom w wykonaniu native speakerów można ćwiczyć rozumienie ze słuchu i poznawać poprawną wymowę.

W nauce na pewno przydatny będzie słownik chińsko-polski, zawierający aż 10 tys. znaków. Niewątpliwie wartościowym uzupełnieniem nauki słownictwa będzie także 600 fiszek wraz z płytą CD, zawierającą nagrania wszystkich słówek i zwrotów, oraz Chiński Gramatyka z ćwiczeniami dla początkujących i znających podstawy (poziom A1-B1).

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą materiałów do nauki kaligrafii. Podręcznik Chiński Kaligrafia będzie ogromną pomocą w opanowaniu pisowni.

Więcej informacji: Język chiński

 

Facebook: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard