Pakiety „Angielski dla dzieci” z serii Kapitan Nauka

Przegląd

Rozwijające zestawy na nauki języka angielskiego przez zabawę dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej

Angielski dla dzieci to niezwykłe pakiety, dzięki którym już sześciolatek chętnie będzie uczył się języka angielskiego. W skład każdego zestawu wchodzą: książeczka, 104 karty obrazkowe oraz płyta. Z pakietami dzieci opanują słownictwo związane z czasem wolnym, wakacjami, feriami czy urodzinami, otaczającymi je przedmiotami, poznają nazwy pór roku, miesięcy, określenia czasu i pogody. Nauczą się także formułować pierwsze proste zdania w języku angielskim.

W książeczkach znajdują się zagadki i łamigłówki, dzięki którym uczeń utrwali poznane słówka w przyjaznej, wciągającej formie. Opiekunowie znajdą tu także pomysły na gry i zabawy z kartami oraz listę wszystkich słówek wraz z tłumaczeniem i wymową, by wspierać dzieci w nauce.

104 ilustrowane karty mogą posłużyć do wielu różnych gier i zabaw. Po jednej stronie każdej karty znajduje się angielskie słówko, a po drugiej polskie tłumaczenie. Zabawne rysunki wspomagają zapamiętywanie i przyciągają uwagę dzieci.

Płyty CD dołączone do każdego zestawu zawierają nagrania wszystkich słówek i zdań w wykonaniu native speakerów, a także popularne brytyjskie piosenki. Dzięki temu dziecko może osłuchać się z poprawną wymową, a przy tym ćwiczyć akcent podczas wspólnego śpiewania.


Materiał był wcześniej publikowany jako Angielski dla dzieci. Karty obrazkowe Świat wokół mnie, Angielski dla dzieci. Karty obrazkowe 100 pierwszych zdań oraz Angielski dla dzieci. Karty obrazkowe Czas wolny.

Cena: 34,90 zł

Marka: Kapitan Nauka

Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2017

Więcej informacji: Angielski dla dzieci

 

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kategorie: Edukacja