Nauka języka hiszpańskiego z wydawnictwem Edgard

Przegląd

Innowacyjne kursy do samodzielnej nauki

Osobom rozpoczynającym naukę języka hiszpańskiego polecamy kolorowe wydanie kursu Hiszpański nie gryzie! Różnorodne ćwiczenia i przystępnie wyjaśniona gramatyka ułatwią naukę, a nagrania pomogą w opanowaniu poprawnej wymowy.

Zwolennikom nauki przez słuchanie proponujemy Hiszpański Kurs podstawowy dla początkujących, a dla znających podstawy Hiszpański dla zabieganych. Oba kursy składają się z podręczników i nagrań native speakerów i zostały pomyślane tak, by wiedzę można było przyswajać przez słuchanie lekcji.

Uzupełnieniem kursu dla początkujących będzie zbiór ćwiczeń Hiszpański w 15 minut każdego dnia (poziom A1-A2), a kursu dla znających podstawy Hiszpański AKTYWNIE! (poziom A2-B1).

W nauce gramatyki pomoże Hiszpański Gramatyka z ćwiczeniami. Z kolei dla osób, które nie lubią tradycyjnych sposobów, idealne będą kryminały z ćwiczeniami. Podczas lektury wciągających powieści kryminalnych czytelnik poznaje słownictwo w kontekście, w czym pomaga słowniczek na marginesach. Ćwiczenia po każdym rozdziale ułatwią utrwalanie wiedzy, a wersje audio opanowanie poprawnej wymowy.

Więcej informacji: Hiszpański 

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard