Język francuski z wydawnictwem Edgard

Przegląd

Kompletne audiokursy, podręczniki, fiszki, repetytoria, testy i ćwiczenia

W ofercie wydawnictwa znajdują się materiały do nauki na każdym poziomie zaawansowania. Początkującym, którzy chcą szybko opanować podstawy, polecamy książkę ze znanej i lubianej serii Nie gryzie! Różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne pomagają w utrwalaniu materiału, a dzięki dołączonej płycie audio można przyswoić poprawną wymowę.

Szukający bardziej rozbudowanego kursu od podstaw mogą sięgnąć po Kurs podstawowy 3. edycja, z rozszerzoną częścią do słuchania oraz programem komputerowym, który ułatwi powtórki słownictwa w atrakcyjnej formie.

Świetnym uzupełnieniem kursów są testy i repetytoria, a także Fiszki Plus zestawy fiszek, nagrań wszystkich słówek oraz programu pomagającego w utrwalaniu słownictwa podczas gier i ćwiczeń. Fiszki Plus dostępne są zarówno na poziomie podstawowym, jak i średnio zaawansowanym!

W nauce pomoże także zbiór ćwiczeń Francuski w 15 minut każdego dnia dla znających podstawy i średnio zaawansowanych (poziom A2-B1) oraz Francuski Gramatyka z ćwiczeniami dla początkujących i średnio zaawansowanych (poziom A1-B2). Poza przystępnymi wyjaśnieniami gramatycznymi w książce zawarto ponad 100 różnorodnych ćwiczeń.

Wielbicielom nietypowych metod nauki polecamy Francuski Samouczek z kryminałem Tous les secrets du docteur wciągającą powieść kryminalną z tłumaczeniami trudniejszych słówek na marginesach, różnorodnymi ćwiczeniami, wyjaśnieniami gramatycznymi i audiobookiem.

Język francuski z Wydawnictwem Edgard:

Francuski Fiszki Plus dla początkujących (1,2,3) i średnio zaawansowanych (1,2,3), cena jednego zestawu: 34,90 zł

Francuski Kurs podstawowy 3. edycja, cena: 39,90 zł

Francuski Nie gryzie!, cena: 35,90 zł

Francuski w 15 minut każdego dnia, cena: 19,99 zł

Francuski Gramatyka z ćwiczeniami, cena: 34,90 zł

Francuski Samouczek z kryminałem Tous les secrets du docteur, cena: 34,9 zł

Więcej informacji: Język francuski

 

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard