E-commerce PWN uruchamia kolejny sklep – AleMaluch.pl

E-commerce PWN uruchamia kolejny sklep – AleMaluch.pl

Przegląd

Ravelo – odpowiedzialne za rozwój e-commerce w Grupie PWN – uruchomiło sklep z zabawkami kreatywnymi i edukacyjnymi dla najmłodszych aleMaluch.pl. W ofercie aleMalucha znajduje się prawie 3 000 gier i zabawek, mających na celu wspieranie wszechstronnego rozwoju motorycznego, społecznego i poznawczego.
Psycholodzy rozwojowi są zgodni – zabawa odgrywa ogromną rolę w życiu dziecka. Jest niezwykle ważna w procesie prawidłowego rozwoju psychicznego, pozwala zdobywać nowe umiejętności i zaspokaja ciekawość świata” – mówi Dorota Bachman, Prezes Ravelo/Grupa PWN. „Wiemy, że zabawa już od pierwszych miesięcy jest integralną częścią życia każdego dziecka, dlatego postanowiliśmy otworzyć sklep oferujący produkty, które będą jednocześnie bawiły oraz wspierały rozwój i kreatywność dzieci” – dodaje Dorota Bachman.
W ofercie aleMalucha znajdują się zabawki o wysokiej jakości wykonania i nowoczesnym designem pochodzące w większości od renomowanych włoskich producentów. Sklep stawia na zabawki, które pozwolą maluchom odkryć w sobie duszę artysty i konstruktora, pozwalające poprzez zabawę puścić wodze wyobraźni i dać upust pomysłowości oraz inwencji twórczej. W sklepie dostępne są m.in. niezniszczalne i przystosowane do prania w pralce zabawki Vking Toys, słynące z wartości edukacyjnych zabawki Carotina i nagrodzone statuetką KIDS TIME STAR zabawki marki Quercetti. W ofercie znajdują się także mozaiki pozwalające rozwijać umiejętności manualne i zmysł obserwacji oraz instrumenty idealne dla małych muzyków.
AleMaluch.pl to nie tylko bogata oferta zabawek, lecz także książek dla dzieci, specjalnie wyselekcjonowanych przez pedagoga z redakcji aleMaluch.pl. Publikacje zostały skategoryzowane w oparciu o wiek dziecka, dla którego będą odpowiednie. Rodzice znajdą w aleMaluchu również edukacyjne gry i różnego rodzaju puzzle, przeznaczone zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.
Choć produkty oferowane przez sklep przeznaczone są dla dzieci, cały serwis powstał z myślą o rodzicach – zabieganych i zmęczonych, ale jednocześnie pragnących zapewnić swoim pociechom możliwie najlepsze warunki do rozwoju. Wszystkie zabawki dostępne w sklepie opatrzone są informacją dotyczącą wieku dziecka, dla którego będą one odpowiednie, oferowane artykuły posiadają atest bezpieczeństwa, dzięki któremu rodzice mogą mieć pewność, że są one bezpieczne zarówno dla malucha, jak i dla środowiska.

Ravelo to spółka z Grupy PWN zajmująca się rozwijaniem już istniejących i budowaniem nowych biznesów w obszarze e-commerce. Obecnie Ravelo zarządza sześcioma księgarniami internetowymi, w tym specjalistycznymi księgarniami internetowymi PWN i PZWL, księgarnią z ebookami ibuk.pl oraz księgarniami ravelo.pl i lideria.pl. Spółka Ravelo jest także operatorem sklepu egmont.pl, należącego do wydawnictwa Egmont. AleMaluch.pl jest pierwszym sklepem Ravelo, w którym książki stanowią jedynie ofertę dodatkową.

Kategorie: Wydarzenia