#Dzieje się! w BookBook

Przegląd

#Dzieje się! w BookBook

Beata de Robien

25 września, wtorek, godz. 18:00

Księgarnia BookBook Hoża

Warszawa, ul. Hoża 29/31

 

Zapraszamy na spotkanie z Beatą de Robien autorką książki pt.

Przekleństwo Swietłany. Historia córki Stalina”,

wydanej nakładem Wydawnictwa Sonia Draga.

Rozmowę prowadzi Miłka Skalska.

„Nie była to historia od pucybuta do milionera. A wręcz odwrotnie, historia opowiedziana przez Beatę de Robien przedstawia losy córki Stalina.

Swietłana była trzecim dzieckiem losifa Wissarionowicza Dżugaszwiliego. Stalin ze wszystkich swoich dzieci najbardziej ją kochał i rozpieszczał. Do pewnego momentu Swietłanę to bawiło. Ale nadszedł czas, gdy dotarło do niej, kim jest i z jakich metod korzystał jej ojciec. Dlaczego jej matka popełniła samobójstwo. Ilu ludzi musiało zginąć na jego polecenie. Nigdy mu tego nie wybaczyła…”

Marytka, Magazyn Literacki Książki

Beata de Robien jest pisarką, autorką powieści Polska fugaOpowieść o Polsce – zarysu historii Polski od pierwszych królów do wejścia do Unii, biografii Eleonor Roosevelt – Między namiętnością a polityką; i powieści historycznej Karzeł Króla Jegomości.

 

Zapraszamy!

Księgarnie BookBook to 97 księgarnie na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych swoich księgarniach.

Kategorie: Wydarzenia