Bestsellery czerwca z serii Samo Sedno
Przegląd
- Typ: Bestsellery
- Marka: Samo Sedno
Na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się książek z serii Samo Sedno uplasował się światowy bestseller, Trudne emocje u dzieci. W słynnym poradniku autor tłumaczy, skąd bierze się żal, złość czy lęk u najmłodszych i jak pomóc im przepracować te emocje.
Drugie miejsce zajął poradnik Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka Natalii i Krzysztofa Minge. Para psychologów dziecięcych tłumaczy w nim, jak poprzez twórczą zabawę stymulować dziecięcy umysł i rozwijać intelekt malucha.
Na trzecim miejscu znalazła się książka Dodaj mi skrzydeł! Joanny Steinke-Kalembki. Z poradnika rodzice i opiekunowie dowiedzą się, jak pomóc dzieciom rozwijać motywację wewnętrzną i zbudować relację opartą nie na karach i nagrodach, ale na współdziałaniu.
Pełna lista 10 najchętniej kupowanych w czerwcu poradników z serii Samo Sedno poniżej.
1. Trudne emocje u dzieci, Ross W. Greene
2. Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka, Natalia Minge, Krzysztof Minge
3. Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną, Joanna Steinke-Kalembka
4. Mindfulness. Trening uważności, Mark Williams, Danny Penman
5. Asertywność na co dzień, Agnieszka Wróbel
6. Komputer i internet dla seniorów, Daniel Wieprzkowicz
7. Zioła dla smaku, zdrowia i urody, Małgorzata Kaczmarczyk
8. Pokonaj depresję, stres i lęk, Stephen Briers
9. Epidemia EGOizmu, Amy McCready
10. Paradoks szympansa, Steve Peters
Więcej informacji: bestsellery Samo Sedno
Samo Sedno jest również na facebooku: www.facebook.com/SamoSedno