Bestsellery czerwca 2018 w TaniaKsiażka.pl

Przegląd

W czerwcu na rynku wydawniczym pojawiło się sporo ciekawych nowości, część z nich szybko stała się popularna. Czy jesteście ciekawi, jakie książki cieszyły się w czerwcu największą popularnością w Księgarni TaniaKsiążka.pl?

10. Zerwa, Remigiusz Mróz

To najnowsza część bestsellerowej serii o komisarzu Forście.

W środku sezonu turystycznego w Rysach znaleziono zwłoki zamordowanego mężczyzny. Tymczasem Komisarz Forst budzi się w szpitalu w Zakopanem z amnezją obejmującą ostatnie dni.

9. Domniemanie niewinności. Tom 3. Prawo miłości, Whitney G.

W tej książce miłość przeplata się z nienawiścią. To wciągająca lektura, która rozpala zmysły.

Skrzywdzona Aubrey stara się zapomnieć o Andrew. Po rozpadzie ich związku mężczyzna rzuca się w wir przypadkowych randek, by w końcu zrozumieć, że tęskni za byłą partnerką. Postara się odzyskać miłość i zaufanie Aubrey.

8. Outsider. Stephen King

Słyszeliście, że King jest najchętniej czytanym autorem w Polsce? Nic dziwnego, że jego najnowsza książka też cieszyła się dużą popularnością.

W parku znaleziono ciało chłopca. Wszystkie dowody wskazują na to, że mordercą jest jeden z najbardziej lubianych obywateli miasteczka – Terry Maitland. Czy to na pewno on zabił? W tej zaskakującej historii nic nie jest tym, czym się wydaje.

7. Kropla nadziei. Katarzyna Michalak

To poruszająca opowieść o poszukiwaniu miłości.

Tragiczne wydarzenia sprawiły, że świat Mateusza, Siergieja i Nataniela legł w gruzach. Przecież zawsze jest miejsce na lepsze jutro i kroplę nadziei.

6. Podejrzany. Paulina Świst

Najnowsza książka Pauliny Świst.

Maria, aplikantka adwokacka i żołnierz Daniel wdali się w romans, w którego efekcie Maria urodziła córkę. Gdy Daniel trafił na odwyk, kobieta wyszła za mąż za swojego przyjaciela. A potem? Będzie ostro, groźnie i wciągająco.

5. Był sobie szczeniak. Ellie. W. Bruce Cameron

To historia o sympatycznej suczce Ellie, którą od małego szkolono na psa ratownika. Czy Ellie zdoła pomóc dwojgu samotnym i zagubionym w życiu ludziom?

4. Czerwony pająk. Katarzyna Bonda

Ostatnia część popularnej serii o policyjnej profilerce Saszy Załuskiej.

Córka Saszy zostaje porwana, a ona sama znika w tajemniczych okolicznościach. W starej torpedowni nurek znajduje zwłoki kobiety, która wygląda jak profilerka.

3. Moje serce w dwóch światach. Jojo Moyes

To kolejna powieść o losach Lou Clark. Bohaterka, żeby uciec od przeszłości, wyjeżdża do Nowego Jorku. W Londynie zostawia nowego chłopaka. W nowym mieście poznaje Josha. Lou jest rozdarta między dwoma mężczyznami w dwóch różnych światach.

2. Tatuażysta z Auschwitz. Heather Morris

To historia o miłości, która narodziła się w obozie zagłady i przetrwała nazistowskie piekło. Lale zgłasza się do pracy dla Niemców, by zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim. Tatuuje numery więźniom Auschwitz. W ten sposób poznaje słowacką Żydówkę Gitę.

1. A ja żem jej powiedziała… Katarzyna Nosowska

O tej książce było już głośno, zanim pojawiła się w księgarniach.

Ta książka jest zbiorem 50 humorystycznych tekstów, które są komentarzem do rzeczywistości i do jej absurdów. Nosowska pisze z dystansem i tego dystansu uczy czytelnika.

W czerwcu klienci Księgarni TaniaKsiążka.pl chętnie sięgali po literaturę kryminalną i sensacyjną (Zerwa, Czerwony pająk, Podejrzany). Jednak większą popularności cieszyły się książki, których tematem była romantyczna historia takie jak: Moje serce w dwóch światach, Tatuażysta z Auschwitz. Na pierwszym miejscu bestsellerów czerwca 2018 znalazł się debiut pisarski Katarzyny Nosowskiej A ja żem jej powiedziała.

Kategorie: Bestsellery