Rosyjski z wydawnictwem Edgard: innowacyjne kursy do samodzielnej nauki

Przegląd

Podręczniki, gramatyki, fiszki i kryminały dla początkujących i średnio zaawansowanych

W ofercie wydawnictwa Edgard ukazało się wiele nowości do samodzielnej nauki języka rosyjskiego przeznaczonych zarówno dla osób początkujących (poziom A1), jak i znających podstawy oraz średnio zaawansowanych (A2-B1).

Początkującym polecamy kurs Rosyjski nie gryzie z bestsellerowej serii. Krótkie, wciągające lekcje, różnorodne ćwiczenia oraz nagrania native speakerów sprawią, że nauka będzie przyjemnością.

Jako uzupełnienie pracy z kursem warto sięgnąć po Rosyjski w 15 minut każdego dnia, zbiór 15-minutowych lekcji utrwalających słówka i gramatykę. Osobom znającym podstawy (A2-B1) przyda się innowacyjny kurs Rosyjski dla zabieganych, doskonały szczególnie dla tych, którzy lubią uczyć się ze słuchu podczas jazdy autobusem czy na siłowni.

Osobom znudzonym tradycyjnymi formami nauki polecamy kryminały z ćwiczeniami, czyli idealne połączenie nauki i rozrywki. Podczas lektury wciągającej powieści czytelnik poznaje słownictwo i struktury w kontekście, a dzięki słowniczkowi na marginesach i ćwiczeniom utrwala zdobytą wiedzę.

Świetną pomocą będzie także Gramatyka z ćwiczeniami, podręcznik przybliżający wszystkie najważniejsze zagadnienia gramatyczne języka rosyjskiego na przykładach.

Więcej informacji: Język rosyjski

 

Edgard, Warszawa 2017-2018

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard