Fiszki PLUS Wydawnictwa Edgard do nauki języków obcych

Przegląd

Sprawdzony system nauki słówek i zwrotów w wygodnej formie

Tym, którzy szukają skutecznego sposobu nauki słówek, polecamy pakiety Fiszki PLUS wydawnictwa Edgard. W każdym pakiecie znajdują się dwustronne fiszki (na jednej stronie umieszczono słowo w danym języku wraz z przykładem użycia w kontekście, na drugiej polskie tłumaczenie), kolorowe przegródki, które pomagają w porządkowaniu wiedzy, oraz wygodne etui, w którym można zabierać wybrane fiszki ze sobą w podróż.

Dodatkowo w zestawie znajdują się nagrania i program komputerowy do pobrania. Nagrania wszystkich słówek, zwrotów i zdań z fiszek w wykonaniu native speakerów umożliwiają przyswojenie poprawnej wymowy i opanowanie prawidłowego akcentu. Dzięki możliwości tworzenia własnych playlist można dostosować naukę do swoich potrzeb!

Różnorodne ćwiczenia i testy w programie komputerowym pomogą w utrwalaniu i sprawdzaniu wiedzy w przyjaznej dla użytkownika formie i sprawią, że nauka stanie się rozrywką. Do sprawdzania stopnia przyswojenia materiału przydadzą się też memolisty.

Wygodna, angażująca forma i przydatne zwroty gwarantują skuteczną naukę. Wśród Fiszek PLUS użytkownicy mają do wyboru sześć języków (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski i francuski) na różnych poziomach zaawansowania. Zainteresowani bardziej egzotycznymi językami także znajdą coś dla siebie w ofercie Wydawnictwa Edgard znajdują się fiszki do 16 języków!

Więcej informacji: Fiszki PLUS

 

Wydawnictwo Edgard

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard