Trening uważności z serią Samo Sedno: poradniki Mindfulness

Przegląd

Trening uważności z serią Samo Sedno:

poradniki Mindfulness

Wyjątkowe książki o wykorzystaniu technik mindfulness do znalezienia spokoju, rozwijania kreatywności i radzenia sobie ze stresem

Trening uważności mindfulness polecamy wszystkim, którzy chcą odzyskać spokój i poczucie harmonii w dobie ciągłego zabiegania i braku czasu. W serii Samo Sedno ukazały się dotychczas trzy książki poświęcone tej tematyce.

Podstawy treningu uważności można opanować dzięki bestsellerowemu poradnikowi Mindfulness. Trening uważności Marka Williamsa i Danny’ego Penmana. Autorski, ośmiotygodniowy program treningu umysłowego pozwoli zrozumieć, co oznacza skupienie się na tu i teraz, dostrzeganie i docenianie chwili.

Mindfulness dla zdrowia Danny’ego Penmana i Vidyamali Burch tłumaczy z kolei, jak zastosować mindfulness w sytuacji doświadczania bólu, chorób i zmęczenia. Nagrodzony przez Brytyjskie Towarzystwo Medyczne poradnik nie proponuje cudownych recept na zdrowie. Autorzy wykorzystują wiedzę medyczną, techniki mindfulness oraz osobiste doświadczenia, by stworzyć program treningu uważności, który działa równie skutecznie jak środki przeciwbólowe.

W książce Mindfulness. Droga do kreatywności Danny Penman pokazuje, jak umiejętność skupienia się na trwającej chwili i cieszenia się nią bez zmartwień zaprzątających umysł może być świetnym sposobem na otwarcie się na przypływy kreatywności.

W serii:

Mindfulness. Trening uważności

Mindfulness dla zdrowia

Mindfulness. Droga do kreatywności

Więcej informacji: seria Mindfulness

Śledź nasz profil: facebook.com/SamoSedno

Znajdź nas na Instagramie! @wydawnictwosamosedno

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.