Książka „Na tropie angielskich słówek” Kapitana Nauki wyróżniona w konkursie Zabawka roku 2018!

Przegląd

W dziewiątej edycji konkursu Zabawka Roku na najciekawsze i najbardziej wartościowe zabawki i akcesoria dla dzieci wyróżnienie w kategorii Nagroda Rodziców otrzymała książka „Na tropie angielskich słówek”. Wyróżniony tytuł został doceniony przez ekspertów, dziennikarzy z najważniejszych polskich mediów oraz gwiazdy show-biznesu.

Na tropie angielskich słówek” to niezwykła książka do wczesnej nauki języka angielskiego i zabaw obserwacyjnych przeznaczona dla przedszkolaków i uczniów pierwszych klas. Na 12 rozkładówkach z pięknymi ilustracjami utalentowanych polskich grafików ukryły się angielskie słowa i zwroty. Odkrywanie kolejnych szczegółów niezwykłych, zróżnicowanych tematycznie plansz będzie zajęciem na długie godziny!

Zabawy obserwacyjne z książką rozwiną spostrzegawczość i koncentrację, pobudzą wyobraźnię, zainspirują do opowiadania historii. Nagrania wszystkich angielskich słówek i zwrotów w formacie mp3 do pobrania ze strony internetowej pomogą osłuchać się z prawidłowym akcentem.

Książka otrzymała także nagrodę główną w kategorii „Wydawnictwa edukacyjne” w prestiżowym konkursie Świat przyjazny dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Więcej informacji o książce: Na tropie angielskich słówek

 

Cena: 39,90 zł

ISBN: 978-83-65884-22-0

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kapitan jest tez na Instagramie! @kapitan_nauka

Kategorie: Edukacja, Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.