Konferencja prasowa – Targi Wydawców Katolickich

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich zaprasza na konferencję prasową poprzedzającą XXIV edycję Targów Wydawców Katolickich (12-15 kwietnia, Arkady Kubickiego / Zamek Królewski w Warszawie).

Tegoroczna odsłona najważniejszego wystawienniczego wydarzenia firm wydawniczych działających w obszarze książki religijnej zgromadzi blisko 175 wystawców z całego kraju: oficyn kościelnych, zakonnych i świeckich specjalizujących się w publikacjach o tematyce religijnej, które targowej publiczności zaprezentują ponad 12 tys. publikacji.
– Cieszy fakt, że Święto Dobrych Książek, jakim co roku są nasze targi, przyciąga coraz większą liczbę podmiotów zainteresowanych prezentacją swojej oferty – mówi ks. Roman Szpakowski sdb, prezes zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich, potwierdzając, że wzrost liczby wystawców w porównaniu z 2017 rokiem sięga 10 proc.

Przedtargowa konferencja prasowa odbędzie się we wtorek 10 kwietnia w Sali Kinowej Zamku Królewskiego (Plac Zamkowy 4) o godz. 12.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną najważniejsze punkty programu towarzyszącego XXIV Targów Wydawców Katolickich oraz informacje na temat jubileuszowej edycji Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS dla najlepszych książek o tematyce religijnej.

W trakcie spotkania poznamy również laureatów Konkursu o Nagrodę Mały FENIKS, która przyznawana jest osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym na polu promocji książek o tematyce religijnej w mediach.

Wejście na konferencję prasową możliwe będzie zarówno od strony Zamku Królewskiego (z Placu Zamkowego), jak również Arkad Kubickiego.

Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.