Nowość w serii Samo Sedno: Kierunek freelance

Przegląd

Praktyczny poradnik dla wszystkich, którzy chcą wykorzystać swoje umiejętności do pracy na własny rachunek

Kierunek freelance. Sukces na własnych zasadach to poradnik nie tylko dla osób, którzy planują porzucenie pracy na etacie i rozpoczęcie własnej działalności, ale także tych, którzy szukają dodatkowego źródła dochodu. Z książki dowiedzą się, jak budować własną markę, gdzie szukać zleceń i jak wyceniać projekty.

Poradnik dostarcza praktycznej wiedzy dotyczącej kwestii formalnych i prawnych, podpowiada, jak przygotować profesjonalne portfolio i jak promować swoje usługi w internecie. Autorka dzieli się także sprawdzonymi sposobami na organizację pracy i tłumaczy, jak znaleźć w sobie motywację do działania, gdy tylko od ciebie zależy, w jakim trybie i w jakich godzinach pracujesz.

O autorce:

Ewa Brzozowska Surface Pattern Designer, grafik komputerowy i ilustrator. Z wykształcenia informatyk, z pasji – artysta. Od 2007 r. pracuje jako freelancer, a od 2011 r. z powodzeniem prowadzi własną działalność gospodarczą. Przez lata zajmowała się tworzeniem i rozwijaniem biznesowych marek, obecnie specjalizuje się w projektowaniu wzorów dziecięcych. Prywatnie szczęśliwa żona i matka. Swoje zmagania związane z łączeniem macierzyństwa i życia zawodowego opisuje na blogu FreelanceMama.pl

Więcej informacji: Kierunek freelance

 

Samo Sedno jest również na facebooku: www.facebook.com/SamoSedno

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Samo Sedno

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.