Kiedy w głowie słyszysz szepty, kupuj książki bez recepty…

Przegląd

TaniaKsiazka.pl od niemal 12 lat obecna na polskim rynku książki już wiele razy zaskakiwała czytelników ciekawymi pomysłami i akcjami promocyjnymi.

Od 9 marca trwa akcja promocyjna pod hasłem Pogotowie czytelnicze. Duża dawka humoru, nie tylko niskie ceny, nie tylko rabaty, niekonwencjonalne pomysły – tak można scharakteryzować promocję księgarni internetowej.

Pogotowie czytelnicze – KsiążkoTerapia składa się z kilku etapów. Była już operacja amputacji wysokich cen. Każdy mógł wybierać spośród 5000 książek w cenie 10 złotych.

Od 21 marca następny etap Pogotowia CzytelniczegoDarmowa Dostawa do kiosku RUCHu.

Nadal na czytelników czekają różne atrakcje. Na stronie księgarni czytamy m.in.:
Żeby mieć końskie zdrowie trzeba dbać nie tylko o ciało, ale także o duszę. Dlatego organizatorzy akcji zalecają przyjmowanie końskiej dawki książek 😉

W apteczce Taniaksiazka.pl znajdziesz książki małe i duże, grube i chude, poruszające serce i trzymające w napięciu. Do wyboru do koloru, jak w najlepszej aptece. Chcesz dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych witamin i książkowych minerałów? Nie oszczędzaj na swoim czytelniczym zdrowiu i weź udział w KsiążkoTerapii!

Dodatkowo przez cały czas trwania akcji można upolować 8% kod rabatowy na przyszłe zakupy. Wystarczy złożyć zamówienia o wartości powyżej 119 zł. Szczegóły znajdziesz tutaj

Akcja trwa do 28 marca br.

Pogotowie czytelnicze cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Izba Przyjęć jest okupowana przez KsiążkoHolików. W związku z tak dużym zainteresowaniem dyrekcja Pogotowia zadecydowała, że akcja będzie wkrótce kontynuowana.

 

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.