I miejsce dla serii Podróżowników

Przegląd

 

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, iż seria Podróżników Wydawnictwa MAC Edukacja autorstwa Anny i Krzysztofa Kobus: „Podróżownik – Świętokrzyskie”, „Podróżownik – Tatry i Pieniny”, „Podróżownik – Warmia i Mazury”, „Podróżownik – Wybrzeże Polski” zajęła I miejsce na 26. Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej w kategorii Wydawnictwa dla dzieci.

Uzasadniając swój wybór jurorzy podkreślali, że o „… bardzo potrzebne publikacje o dużej wartości edukacyjnej i wychowawczej (…) Doskonale pomogą rodzicom w ukształtowaniu zainteresowań turystycznych ich dzieci. Z pewnością spodobają się młodym odbiorcom.”

To już druga tak ważna nagroda dla serii Podróżowników. Przypominamy, że w 2015 otrzymaliśmy Nagrodę Magellana w kategorii przewodników turystycznych.

Słów kilka o Podróżownikach:
Jest to niezwykła seria książek dla dzieci będąca udanym połączeniem przewodnika i kreatywnego pamiętnika. Dzięki nim żadna droga nie będzie się dłużyć, a dzieci zapełniając Podróżownik swoimi pracami – zyskają wspaniałą pamiątkę z wyjazdu.

   

 

Warto o nich pamiętać planując kolejną wyprawę!

Tagi: MAC Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.