Nowa książka Gabrielle Bernstein! „Wszechświat cię wspiera”, Wydawnictwo Kobiece

Przegląd


Czy piękna i uśmiechnięta blondynka ze Stanów Zjednoczonych może być głosem młodego  pokolenia, które zmaga się problemem braku samoakceptacji, uzależnienia oraz porażek w miłości?

O Gabrielle Bernstein rozpisuje się „The New York Times”, określając ją „nowym wzorem do naśladowania”, a sama Oprah Winfrey okrzyknęła ją „światopoglądową liderką młodego pokolenia”. Gabby ma za sobą trudną przeszłość. Cierpiała na depresję; strach i lęki obezwładniały wszystkie sfery jej życia. Nie wychodziła z domu, nie rozmawiała z ludźmi, bała się własnego cienia. Aż pewnego dnia, z pomocą rodziny, postanowiła być nową osobą. W Polsce jest znana jako pani od cudów i autorka bestsellerowych książek – specjalistycznych kursów cudów (m.in.
Radykalnej ścieżki cudów, Samsara 2017), które pozwalają uczestnikom oddać się w pełni duchowej ścieżce.

TA PEREŁKA COACHINGOWA DODAJE PEWNOŚCI SIEBIE, Z KTÓRĄ MOŻESZ PRZENOSIĆ GÓRY

Książka
Wszechświat cię wspiera zyskuje rzesze fanów w Polsce, nie tylko wśród przedstawicieli młodego pokolenia, ale i wśród tych, którzy na co dzień zmagają się z przeróżnymi problemami. Opisując swoją historię Gabrielle Bernstein pokazuje, że życie może zmienić się w każdej chwili. Nic nie jest przesądzone, a zmartwienia i problemy znikną, jeśli się o to odpowiednio zadba. Ten świeży i uskrzydlający przewodnik pomaga przekuć lęk i negatywne emocje w radość i miłość. Zawarte w nim piękne, pouczające lekcje wniosą wiele barw do codzienności każdego z czytelników i na zawsze zmienią ich postrzeganie.

Wszechświat cię wspiera to także perełka coachingowa, która dodaje pewności siebie przenoszącej góry. Uczy, jak żyć bez blokad i oddychać pełną piersią. To także kwintesencja filozofii miłości, która pokazuje, jak kochać i być kochanym. W tej książce jest baza do tego, by nie tylko uporać się ze swoimi problemami, ale i zaakceptować siebie, osiągnąć sukces zawodowy, spełnić się w miłości, rodzicielstwie oraz zdobyć rzesze oddanych przyjaciół.

Książkę Wszechświat cię wspiera zamówisz >>TUTAJ
Aby przeczytać fragment, kliknij
>>TUTAJ

Tytuł: Wszechświat cię wspiera
Autor: Gabrielle Bernstein
Wydawnictwo: Kobiece
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Tłumaczenie: Karolina Bochenek
Tytuł oryginalny:
The Universe Has Your Back
Liczba stron: 224

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.