Czytaj i słuchaj gdzie chcesz z EmpikGO

Czytaj i słuchaj gdzie chcesz z EmpikGO

Przegląd

W listopadzie Empik uruchomił innowacyjną aplikację, dzięki której miłośnicy książek mają do nich niemal nieograniczony dostęp. Aplikacja EmpikGO to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią rozstawać się z e-bookiem i audiobookiem.

Dostępnych jest 50 000 tytułów e-booków i 6000 audiobooków, a wśród nich nowości i premiery na wyłączność np. audiobook “Początek” Dana Browna, “Labirynt Duchów” Carlosa Ruiza Zafóna, “Mirror Mirror” Cary Delevingne czy e-book i audiobook “Jak zawsze” Zygmunta Miłoszewskiego. Aplikacja EmpikGO łączy czytnik audiobooków i e-booków oraz wirtualną księgarnię.

W przypadku niektórych tytułów udział e-booków sięga 10% sprzedaży. Obserwujemy wzrosty sprzedaży e-booków na poziomie 30% i 100% w przypadku audiobooków – stwierdza Beniamin Schön, który w Grupie Empik kieruje Virtualo oraz Biblioteką Akustyczną. W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na książki w wersji elektronicznej, Empik oddaje w ręce klientów aplikację, dzięki której mogą słuchać audiobooki i czytać e-booki na swoim telefonie czy tablecie.

Bezpłatna aplikacja EmpikGO dostępna jest w App Store i Google Play.
Więcej o aplikacji: http://www.empik.com/go

 

Kategorie: nowe technologie
Tagi: EmpikGo

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.