Armagedon dzień po dniu. Więcej niż wygnanie – już w księgarniach!

Przegląd

Tytuł: Armagedon dzień po dniu. Więcej niż wygnanie

Tytuł oryginału: Day by Day Armageddon. Beyond Exile

Autor: J.L. Bourne

Cykl: Armagedon dzień po dniu tom 2

Format: 130×197
Oprawa: miękka

Tłumaczenie: Marcin Moń

ISBN: 978-83-65830-21-0

Cena: 37,90 zł

Premiera: 08.11.2017


Gatunek: horror

Najlepsza książka o zombie, jaką czytałem.

Brad Thor, autor bestsellerów

Apokalipsa zombie”, kiedyś będąca na marginesie horroru, stała się ostatnio jednym z najmodniejszych gatunków w popkulturze. Armagedon dzień po dniu. Więcej niż wygnanie to drugi tom postpokaliptycznego cyklu J.L.Bourne’a. To błyskotliwy i wciągający thriller, który z zapartym tchem przeczytają zarówno nowi, jak i zagorzali miłośnicy żywych trupów. Cykl Armagedon dzień po dniu uznawany jest za najlepszy horror o zombie obok The Walking Dead.

Urywkowe doniesienia medialne wskazują na chaos i przemoc, które rozprzestrzeniają się w amerykańskich miastach. Planetę ogarnia zło nieznanego pochodzenia. Umarli powstają, by objąć Ziemię we władanie jako nowy dominujący gatunek w łańcuchu pokarmowym. „Więcej niż wygnanie”, kontynuacja powieści „Armagedon dzień po dniu”, to pisany odręcznie dziennik ocalałego, który walczy o przetrwanie w obliczu globalnej katastrofy. Esencja tego, co w książkach o zombie najlepsze oraz opowieść, która zabierze Cię na nowy poziom przerażenia.

Kronika upadku ludzkości z hordą zombie w rolach głównych oraz survivalowymi wskazówkami. J.L. Bourne czerpiąc z klasyków gatunku, stworzył Z-apokalipsę, którą trzeba poznać.

Małgorzata Stefanik, Gosiarella.pl

Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.