„Ciężko być najmłodszym” już w sprzedaży!

Przegląd

Zapowiadana od dawna powieść „Ciężko być najmłodszym” trafiła właśnie do sprzedaży. „Ciężko być najmłodszym” to pierwszy tom trylogii Książę Ciemności napisanej przez duet autorek: Ksenię Basztową i Wiktorię Iwanową. Książka odznacza się niezapomnianą dawką magii, akcji i przygody oraz sporą porcją humoru na najwyższym poziomie.

Tytuł: Ciężko być najmłodszym

Tytuł oryginału: Тяжело быть младшим…

Autor: Ksenia Basztowa, Wiktoria Iwanowa

Seria: Trylogia Książę Ciemności tom 1

Format: 143×205 mm
Oprawa: miękka

Liczba stron: 500

Tłumaczenie: Ewa Białołęcka

ISBN: 978-83-65568-35-9

Cena: 42,90 zł

Premiera: 18.10.2017

Jesteś miłośnikiem rosyjskiej fantasy? Lubisz Olgę Gromyko? Oksanę Pankiejewą? Aleksandrę Rudą? Ta pozycja jest dla ciebie!

Ciężko być najmłodszym” to pierwszy tom trylogii Książę Ciemności napisanej przez duet autorek: Ksenię Basztową i Wiktorię Iwanową.

Dużo magii, przygód i wartkiej akcji, okraszonej wyjątkowym humorem tak lubianym przez wszystkich miłośników rosyjskiej fantastyki.

Naprawdę trudno jest być najmłodszym, szczególnie w rodzinie Mrocznego Władcy. Szczególnie kiedy cała reszta braci prowadzi już samodzielne życie, a ciebie nadal próbują karmić z łyżeczki. Jedyna możliwość to uciec z domu, najlepiej do jakiejś szkoły magii. A żeby nie było za nudno to zawsze można zabrać do towarzystwa drużynę bohaterów, siedzących w zamkowych lochach… i chyba lepiej zrobić to incognito.

Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.