Powrót Kronik Dziwnego Królestwa – „Ludzie i duchy” już w sprzedaży!

Przegląd

Od dziś w sprzedaży dostępny jest czwarty tom Kronik Dziwnego Królestwa Oksany Pankiejewej – Ludzie i duchy. Kroniki Dziwnego Królestwa to cykl urzekający humorem, mnogością wątków i postaci, wędrówkami między światami równoległymi, złożonością intryg i tajemnic oraz niepowtarzalnym stylem, który czyni obcowanie z prozą Oksany Pankiejewej niepowtarzalną czytelniczą przygodą. Autorka stworzyła tak barwny i rozbudowany świat, że jego odkrywanie jest prawdziwą gratką dla miłośników gatunku.

Ludzie i duchy to czwarty tom tego niezwykłego cyklu, który spodoba się wszystkim fanom Olgi Gromyko i miłośnikom fantastyki pochodzącej zza naszej wschodniej granicy. Poprzednie tomy to: Przekraczając granice, Pierwszy dzień wiosny i Na przekór przeznaczeniu.


 

Tytuł: Ludzie i duchy

Autor: Oksana Pankiejewa

Seria: Kroniki Dziwnego Królestwa, tom 4

Format: 143×205
Oprawa: miękka

Liczba stron: 550

Tłumaczenie: Marina Makarevskaya

ISBN: 978-83-65830-00-5

Cena: 45,90 zł

Premiera: 25 października 2017

Ludzie i duchy to czwarty tom niezwykłego cyklu fantasy autorstwa Oksany Pankiejewej, który spodoba się wszystkim fanom Olgi Gromyko i miłośnikom fantastyki pochodzącej zza naszej wschodniej granicy. Poprzednie tomy to: Przekraczając granice, Pierwszy dzień wiosny i Na przekór przeznaczeniu.

Kroniki Dziwnego Królestwa to cykl urzekający humorem, mnogością wątków i postaci, wędrówkami między światami równoległymi, złożonością intryg i tajemnic oraz niepowtarzalnym stylem, który czyni obcowanie z prozą Oksany Pankiejewej niepowtarzalną czytelniczą przygodą. Autorka stworzyła tak barwny i rozbudowany świat, że jego odkrywanie jest prawdziwą gratką dla miłośników gatunku.

*

Szellar został śmiertelnie postrzelony, Cantor porwany… i w zasadzie nic na tym świecie już nie może im pomóc. Tak, na TYM świecie, ale światów, jak wiemy, jest znacznie więcej niż jeden…

W tym pasjonującym cyklu każdy kolejny tom przynosi nowe wątki, co sprawia, że jest to niezapomniana czytelnicza przygoda pełna niespodzianek.

Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.