NOWOŚCI WYDAWNICZE wydawnictwa Dwukropek

Przegląd

Kalendarz Kota Jaśniepana” i „Notatnik Kota Jaśniepana”

     

Kalendarz Kota Jaśniepana” wydawnictwa Dwukropek to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników kotów oraz dla tych, którzy podejrzewają, że te niepozorne stworzenia tak naprawdę rządzą światem.

Jeszcze w październiku do księgarni w całym kraju zawitają dwa tytułu wydawnictwa Dwukropek, które niewątpliwie zachwycą każdego sympatyka kotów i kocich spraw.

Kalendarz Kota Jaśniepana” w przedsprzedaży robi furorę, więc warto się pospieszyć. Wydawnictwo przygotowało również notatnik z przygodami rezolutnego kota. Obie pozycje w przezabawny sposób zilustrowała Magdalena Gałęzia, autorka komiksów o przygodach Kota Jaśniepana.

Profil Miłozwierz, czyli przygody Kota Jaśniepana, śledzi na Facebooku już ponad 37 tysięcy fanów. Każdy nowy komiks zbiera setki „lajków” i komentarzy. Pełne humoru historyjki opowiadają o tym, jak koty potrafią manipulować swoimi właścicielami. Ich główny bohater to biały, rozkapryszony i despotyczny kocur. Mimo to autorka komiksów darzy go wielką miłością i przekonuje, że Jaśniepan to bardzo inteligentne i wrażliwe zwierzę.

O Wydawnictwie:

Grupa MAC S.A. – www.mac.pl – to jedna z czołowych firm edukacyjnych w Polsce, ze 100% polskim kapitałem. Do Grupy MAC S.A. należą m.in. takie marki, jak: Wydawnictwo MAC Edukacja, MAC Technologie i MAC Dydaktyka. Od ponad 25 lat wspiera nauczycieli i uczniów w codziennej edukacji, wydając podręczniki, ćwiczenia, materiały edukacyjne, jak również materiały metodyczne. Firma zatrudnia ok. 300 pracowników i współpracowników. Do tej pory wydawnictwo wydrukowało już ponad 80 000 000 książek.

Wydawnictwo z sukcesem rozwija nowy segment książek adresowanych do dzieci i młodzieży. Dotychczas ukazały się m.in.:

  • Seria „Podróżowniki” nagrodzona prestiżową Nagrodę Magellana w kategorii Wydarzenie Roku 2015 przyznawaną przez Magazyn Literacki „Książki”

  • Seria „Gdy rodzice byli dziećmi” – sentymentalna podróż do krainy cudownego dzieciństwa i wspaniałej zabawy. Seria składająca się z 6 książek przeznaczona jest dla dzieci, ich rodziców… i rodziców rodziców.

  • Peter Nimble”

  • Stadiony świata” – niezwykła podróż po stadionach świata – od znanego Wembley, poprzez mekkę fanów piłki – Camp Nou i Santiago Bernabeu, aż po brazylijską Maracanę czy meksykański Estadio Azteca.

  • Wydawnictwo Dwukropek to , nowa marka Grupy MAC, to najlepsza współczesna literatura tworzona z myślą o dzieciach i młodzieży. Pod szyldem uśmiechniętej buźki ukazują się najważniejsze i najciekawsze serie wydawnicze. Naszych czytelników zabieramy w świat pełen szalonych przygód, dobrej zabawy i tajemniczych postaci.

Więcej publikacji:

http://www.mac.pl/rodzic-i-dziecko

Więcej o wydawnictwie:

http://www.mac.pl/o-mac

Tagi: Dwukropek

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.