Empik otworzył dwa nowe salony

Przegląd

Od 6 października mieszkańcy Gdańska mogą korzystać z Empiku w Galerii Morena (to już 8. sklep sieci w tym mieście). Natomiast 7 października rozpoczął działalność salon w Swarzędzu w zmodernizowanym ETC  – to powrót Empiku do tego miasta po 1,5 rocznej przerwie.

 

Nowo otwarte Empiki to salony w małym formacie – odpowiednio o powierzchni: 180 i 280 metrów  kwadratowych. W ich aranżacji dominują przyjazne kolory – jest nowocześnie, ale też przytulnie. Empik zadbał o czytelną nawigację, intuicyjne rozmieszczenie działów oraz jasny językowi kolorów, dzięki czemu poruszanie się po sklepach i znalezienie poszczególnych stref oraz produktów jest bardzo proste.

Na empikowych regałach klienci znajdą szeroki wybór produktów kuktury i rozrywki oraz takich, które pomagają rozwijać pasje i zainteresowania – od książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, poprzez artykuły artystyczno-kreatywne i papiernicze, zabawki edukacyjne po gry planszowe i puzzle. To także miejsce, w którym można kupić bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne.

W samym tylko październiku Empik otworzy jeszcze trzy kolejne premierowe lokalizacje – we Wrocławiu, Jeleniej Górze oraz Kościerzynie.

 

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: EMPiK

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.