Wydawnictwo dlaczemu proponuje kolorowanki!

Przegląd

POŁĄCZ KROPKI.

Autor: Piotr Woźny

 

Łączenie kropek to świetna zabawa dla wszystkich kreatywnych dzieci. „Szalone kropeczki” to idealny sposób spędzenia wolnego czasu przez Wasze pociechy.

 

Kropkowanka to również mnóstwo zabawy w zachwycająco niskiej cenie. Rysunki niezwykłych zwierzaczków powstające po połączeniu kropek śmiał o można pokolorować

   

 

 

POŁĄCZ KROPKI.POKOLORUJ I STWÓRZ NIEZWYKŁE OBRAZKI ZWIERZĄTEK DOMOWYCH
Autor: Piotr Woźny

 

Oto kolejne wydanie dziecięcej zabawy „Połącz kropki.” Tym razem ze świata egzotycznych zwierząt przenosimy się na wieś, gdzie na zielonej trawce pasą się łaciate krówki, a kudłate pieski wesoło merdają ogonkami w pogoni za zwinnymi kotkami. W tym sielskim, pogodnym otoczeniu czeka nas moc zabawy! Poprawnie połączone kropki stają się przyjemnymi dla oka kolorowankami – przyda się zatem nie tylko ołówek, ale i pudełko kolorowych kredek. Każdy obrazek opatrzony jest również autorską, zabawną rymowanką-zagadką, którą każde dziecko może rozwiązać samodzielnie lub przy niewielkiej pomocy rodzi
Łączenie kropek nie tylko bawi, ale również kształtuje zdolności manualne u najmłodszych odkrywców świata. Dzieci w wieku szkolnym, które poznały już liczby w zakresie 1-50, bez problemu poradzą sobie z zadaniem – tym młodszym może przydać się obecność mamy, taty lub starszego rodzeństwa. W końcu to świetna zabawa dla całej rodziny! Odkrywając kolejne obrazki, czytając wesołe wierszyki i kolorując wiejski świat, dzieci uczą się rozpoznawać zwierzęta i poznają ich poszczególne cechy.

  

Połącz kropki. Pokoloruj i stwórz niezwykłe obrazki zwierzątek domowych!

 

 

 

NIESAMOWITY ZMOREK. POKOLORUJ JEGO ŚWIAT!

Autor: Piotr Woźny

Przedstawiamy niezwykle wesołą, kreatywną i przyjazną wszystkim dzieciom kolorowankę. Ta niepozorna książeczka kryje w sobie ogromny potencjał, rozwijający wyobraźnię i zdolności manualne najmłodszych czytelników. Każda strona kolorowanki, poza wyjątkowym obrazkiem zawiera także krótki opis, który stanowi część urzekającej opowieści o sympatycznym Zmorku.

Niesamowity Zmorek mieszka w lesie i przyjaźni się z żyjącymi tam zwierzętami. Kim jest? Trudno odgadnąć. Ma łuski jak jaszczurka, skrzydła jak ptak, nie pluska się w wodzie, ale zieje ogniem! Ten niewielki, miły stworek odkrywa całkiem nowy świat, poznając przyjaciół i ucząc się ciekawych rzeczy o sobie i otaczającej go naturze. Kolorowanka „Niesamowity Zmorek” to wspaniała zabawa dla dzieci i rodziców, pobudzająca kreatywność i wprawiająca w magiczny, miły nastrój.

  

 

Niebawem,ukażą się opowiadania o Niesamowitym Zmorku!

 

Nasze książki można nabyć na stronie motyleksiązkowe.pl

Tagi: Dlaczemu

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.