Reksio ma 50 lat! Nowe książki urodzinowe!

Przegląd

Ten rok należy do Reksia. Sympatyczny bohater dobranocek odchodzi 50. urodziny i świętuje premierę nowych książek ze sobą w roli głównej.

Reksio szczeniak”

Czy wiecie, że Reksio też  był kiedyś szczeniakiem? I że od samych narodzin spotykały go niezwykłe przygody? Nieodpowiedzialni właściciele wyjeżdżają na wakacje i porzucają malutkiego szczeniaka. Na szczęście znajduje go i przygarnia Adaś.

Jak potoczą się dalsze losy rezolutnego psiaka? Przed Wami pełna zwrotów akcji, przyjaźni i troski historia, której zakończenie na pewno Was zaskoczy.

Reksio szczeniak” to dotąd niepublikowane opowiadanie, oparte na odnalezionym po latach scenariuszu twórcy postaci Reksia – Lechosława Marszałka pt. „Reksiowe cyrki„.

 

 

„Reksio. Encyklopedia”

Reksio jest niezwykle ciekawy świata. Twoje dziecko na pewno też. A świat jest taki skomplikowany! Ta encyklopedia pozwoli mu go zrozumieć.

Młody czytelnik dowie się z niej, m.in. jak zbudowany jest skafander kosmiczny, dlaczego się uśmiechamy, jak powstaje tęcza, czym są bakterie i wirusy? Encyklopedia w przystępny sposób wyjaśnia podstawowe zagadnienia z zakresu astronomii, fizyki, chemii, biologii czy techniki.

 

Poleca wydawnictwo Papilon.

 

Więcej o książkach przeczytasz na: http://bit.ly/2f0cKob

 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.