Kolorowa edukacja. Dinozaury

Przegląd

Wydawnictwo RM do rąk małych odkrywców świata przekazuje kolejną książeczkę-kolorowankę z serii KOLOROWA EDUKACJA. Autorzy publikacji – przyrodnicy związani z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego – Krystyna Jędrzejewska-Szmek oraz Michał Kryciński zdradzają sekrety dinozaurów!

Ciekawe opowiastki zamieszczone w książeczce-kolorowance wprowadzą małego odkrywcę w świat dinozaurów i innych niezwykłych gadów, które miliony lat temu zamieszkiwały Ziemię. Za pośrednictwem publikacji dzieci dowiedzą się między innymi, który dinozaur zamieszkiwał na ziemiach polskich, czy argentynozaur był największym zwierzęciem lądowym wszech czasów i dlaczego żyjący w morzu elasmozaur miał wyjątkowo długą szyję. Kolorowe naklejki podpowiedzą im zaś, jakie kredki przygotować, by pokolorować każdego dinozaura w barwach natury.

Patronat medialny nad książeczką – kolorowanką sprawuje TVP ABC, Magazyn M jak Mama oraz portale Miasto Dzieci i Dziecko w Warszawie.

KOLOROWA EDUKACJA to seria książeczek-kolorowanek, za pośrednictwem których dzieci rozwijają swoją spostrzegawczość i koncentracje, a co najważniejsze bawiąc się zdobywają wiedzę o Polsce i świecie. W serii ukazały się już tytuły: Ptaki Polski, Zwierzęta Polski, Historia Polski, Zwierzęta Świata, Kraje Świata oraz Pojazdy

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.