Trzeba długo iść, żeby dojść do siebie – Annabelle Copenhay – zapowiedź wydawnicza

Przegląd

Książka w sprzedaży na stronie

http://www.psychoskok.pl/produkt/trzeba-dlugo-isc-zeby-dojsc

https://www.nieprzeczytane.pl/Trzeba-dlugo-isc-zeby-dojsc-do-siebie,product1015002.html

http://bonito.pl/k-1783674-trzeba-dlugo-isc-zeby-dojsc-do-siebie

„Trzeba długo iść, żeby dojść do siebie” to tytuł poruszającej powieści psychologicznej. Autorka, Annabelle Copenhay szczerze opowiada o swej walce z zaburzeniami osobowości typu borderline, zaburzeniami odżywiania i schizofrenią.

Retrospekcja pozwoliła autorce uchwycić najważniejsze momenty, na przestrzeni 12 lat. Zyskamy możliwość, by obserwować skomplikowane stany emocjonalne i dyskomfort psychofizyczny z jakim przyszło mierzyć się Anabelle. Należy podkreślić, że bohaterowie, których przyjdzie nam poznać mają swe odpowiedniki w prawdziwym świecie. Autorka osobiście poznała każdą z opisanych osób. Autentyczne są także wszystkie opisane zdarzenia.

Pomimo wielu przeciwności Annabelle Copenhay zdołała uporać się z chorobami, dzięki czemu może dzielić się z czytelnikami swymi doświadczeniami i „receptą” na zdrowie. Dzięki autobiograficznej lekturze zrozumiemy, że zgodnie z tytułem, bez względu na wszystko możemy dojść do siebie, pod warunkiem, że zdołamy wytrwać w długiej i trudnej drodze.

Obecnie autorka pomimo nawracających stanów chorobowych studiuje psychologię i nie tracąc wiary w wartość życia pragnie wspierać innych ludzi.

 

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.