SPINNER, jak to działa?

Przegląd

Pojawiła się nagle i od razu zdobyła serca dzieci i młodzieży na całym świecie. Mowa o zabawce fidget spinner, która w bardzo krótkim czasie stała się fenomenem.
26 lipca 2017 r. Egmont wyda poradnik „Spinner. Jak to działa?
”, który przybliży świat tej niezwykłej zabawki.

Hand Fidget Spinner  to gadżet o bardzo prostej konstrukcji składający się z czterech łożysk połączonych metalem, bądź plastikiem. Wprowadzając zabawkę w ruch obrotowy, można wykonywać różne, czasem bardzo złożone, sztuczki. Pomysłodawcy i konstruktorzy twierdzą, że zabawa fidget spinnerem pozytywnie wpływa na koncentrację. Pierwowzór gadżetu został stworzony w 1997 roku przez Catherine Hottinger, która ze względu na problemy ze zdrowiem chciała wymyślić prostą zabawkę, która ułatwiłaby jej wspólną zabawę z dzieckiem.

26 lipca na półki księgarskie trafi przewodnik po świecie spinnerów pt. „Spinner. Jak to działa?”, a w środku znajdzie się wszystko, co trzeba wiedzieć o tej zabawce.

Jak zrobić własnego spinnera? Ile czasu powinien się kręcić? Kiedy został wynaleziony? Zdjęcia, które krok po kroku pokażą jak robić mistrzowskie triki. Rady, jak posługiwać się spinnerem, by osiągnąć najlepsze efekty, ciekawostki i oszałamiające rekordy, a do tego dziennik pokładowy, w którym każdy właściciel spinnera może rzucać wyzwania swoim przyjaciołom. Dołączone do książki specjalne naklejki pozwolą zrobić własnego niepowtarzalnego spinnera.

 

Zakręcona zabawa na wyciągnięcie ręki!

O KSIĄŻCE:

Tytuł: SPINNER. Jak to działa?

Autor: opracowanie zbiorowe

Ilustrator: opracowanie zbiorowe

Tłumaczenie: Maciej Falski

Oprawa: miękka

Objętość: 64 strony

Format: 165×240

Cena: 14,99 zł

ISBN: 978-83-281-3191-0

Grupa docelowa: 8+

Premiera: 26 lipca 2017 r.

Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.