Czas na wakacje we Francji

Przegląd

książka w sprzedaży

http://www.psychoskok.pl/produkt/polak-krainie-dartagnana

http://bonito.pl/k-48740357-polak-w-krainie-d-artagnana

https://www.nieprzeczytane.pl/Polak-w-krainie-dartagnana,product940001.html

Przed wyjazdem do Francji, watro sięgnąć po książkę: „Polak w krainie d’Artagnana” Lesława Tura. Lektura zadowoli także wszystkich, którzy zdają sobie sprawę, że zagraniczne wakacje, czy wyjazdy zarobkowe wymagają przygotowań, które pozwolą nam uniknąć wielu nieporozumień.

Dziennikarz Wojciech Szczygieł, główny bohater książki, będzie musiał wyjechać na roczny staż do miejscowości Strasbourg we Francji. Zagraniczny staż to wyjątkowa okazja, by poszerzyć swe umiejętności, niestety nie będzie tak łatwo, jak mogło się wydawać. Jeszcze przed wyjazdem Wojciech zrozumie, że nieznajomość języka nie będzie jedynym problemem. Na szczęście kolega z pracy uprzedzi Wojciecha, że powinien zabrać ze sobą przynajmniej trzydzieści zdjęć legitymacyjnych, i komplet wizytówek, dzięki czemu Wojciech będzie gotowy, by zmierzyć się z francuską biurokracją.

Polak w krainie d’Artagnana” to przede wszystkim beletrystyczna kronika różnic kulturowych, społecznych i ekonomicznych pomiędzy Polską, a Francją.  Cenne spostrzeżenia poczynione przez Wojciecha będziemy mogli poznawać za sprawą czynionych przez niego adnotacji. Wrażeń nie zabraknie tym bardziej, że Wojciech bardzo wyraźnie dostrzega urok Francuzek i nadmiernie nie opiera się ich wdziękom.

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.