Bądź czujna – Paula Bartkowicz – premiera

Przegląd

książka w sprzedaży

http://www.psychoskok.pl/produkt/badz-czujna

http://bonito.pl/k-1196492-badz-czujna

https://www.nieprzeczytane.pl/Badz-czujna,product1014796.html

Premiera książki ma miejsce dnia 03/07/2017 roku.

Bądź czujna” to magnetyzująca powieść, która przedstawia historię młodej, pięknej, nastolatki o imieniu Ann, którą los obdarzył niezwykłymi zdolnościami. Pozycja zadowoli wymagających czytelników o poszerzonej wyobraźni, nie bojących się brutalnych scen, rozlewu krwi, a także wrażliwych na ludzkie cierpienie, dostrzegających siłę miłości i przyjaźni.

Powieść jest pierwszą częścią trylogii traktującej o drobnej dziewczynie Ann, która stawia pierwsze kroki w świecie dorosłych. Bohaterka mieszka w królestwie Trytii – wyjątkowej krainie, nad którą pieczę sprawuje Wielki Mistrz.

Wielki Mistrz jest dyrektorem Akademii, najprzystojniejszym i najbardziej tajemniczym mężczyzną na świecie. Właśnie ten bohater przygarnął Ann pod swój dach, gdy straciła w pożarze rodziców.

Delikatnej nastolatce nie jest łatwo radzić sobie w Akademii, w której zgrozę wśród podopiecznych budzi bezwzględny nauczyciel wychowania fizycznego – Stars. Poza tym na Trytii żądzą właśnie mężczyźni, a koledzy bywają wyjątkowo niemili.

Na szczęście Ann towarzyszy najlepsza przyjaciółka, Diana, a przykrości, z którymi musi mierzyć się bohaterka, ostatecznie uczynią z niej silną i zdecydowaną dziewiętnastoletnią kobietą.

Ebook poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

 

Kategorie: Fantastyka
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.