Wydawnictwo Dwukropek debiutuje na 8. Warszawskich Targach Książki

Przegląd

Wydawnictwo Dwukropek nie zwalnia tempa i chce dać się poznać bliżej. W związku z tym, podczas najbliższych Warszawskich Targów Książki w dniach 18-21.05.2017, czytelnicy będą mieli okazję dokładnie zapoznać się z ofertą wydawnictwa.

Na stoisku 137/D15 będzie można znaleźć szeroką gamę książek pod logiem Dwukropka oraz Mac Edukacja. Poczynając od activity book poprzez dobrze znane bestsellery, takie jak „Peter Nimble i magiczne oczy” czy „Stadiony świata”, po zapowiedzi, które podczas targów zostaną po raz pierwszy publicznie zaprezentowane. Mowa tu przede wszystkim o 2 publikacjach – „Wielcy Odkrywcy” oraz „Mateusz na tropie św. Graala”.

Książka „Wielcy odkrywcy” w lekki i zabawny sposób przedstawia sylwetki dwudziestu sześciu podróżników oraz historie ich największych odkryć geograficznych. Poznamy Krzysztofa Kolumba, Marco Polo, Vasco da Gamę, Benedykta Polaka, Jacquesa Cousteau, Thora Heyerdahla i innych. Dowcipnie i pięknie sportretowani przez byłego redaktora naczelnego polskiej edycji National Geographic – Marcina Jamkowskiego i wybitnie uzdolnionego ilustratora Karola Banacha „Odkrywcy” stanowią początek niezwykłej kolekcji.

Mateusz na tropie św. Graala” to opowieść siedmioletniego Mateusza, który niczym Indiana Jones udaje się w podróż przez niemal całą Europę. Poprzez Paryż, Londyn, Glastonbury, Barcelonę, Walencję aż do Porto – wszędzie tam szuka tropów, które mogłyby pomóc w rozwiązaniu zagadek dotyczących św. Graala. Przy okazji zwiedza świat i świetnie się bawi.

Obie książki będą dostępne w sprzedaży od 24.05.2017, ale przedpremierowo będzie można je nabyć już podczas Warszawskich Targów Książki.

Wydawnictwo Dwukropek dla wszystkich zwiedzających przygotowało wyjątkową promocję – 50 % rabatu na każdą książkę z ekspozycji wydawnictwa. Jest to więc doskonała okazja do uzupełnienia swojej domowej biblioteczki w kolekcję niezwykłych książek dla dzieci.

Zapraszamy 18-21.05.2017 na stoisko 137/D15.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Dwukropek

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.