Gdy rodzice byli dziećmi. Olimpiada gier podwórkowych z wydawnictwem MAC już 03.06.2017

Przegląd

Festiwal Literatury dla Dzieci nie zwalnia tempa i od 30.05.2017 będzie gościł w Gdańsku. W piątym dniu festiwalowym – 03.06.2017 MAC Edukacja stworzy specjalną strefę dla przechodniów, która dla dorosłych będzie sentymentalną wycieczką w przeszłość, a dla dzieci alternatywnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Inspiracją dla eventu jest seria książek Gdy rodzice byli dziećmi autorstwa Izabeli Łazarczyk-Kaczmarek. Seria składająca się z 6 książek przeznaczona jest dla dzieci, ich rodziców… i rodziców rodziców! W każdej książce dzieci znajdą naklejki, elementy do wycięcia i złożenia, wiele ciekawostek, quizy, labirynty i krzyżówki. W publikacjach została zawarta również interesująca treść, która pomoże dzieciom poznać minione czasy i nawiązać bliską relację z rodzicami i dziadkami – będą oni mieli niezwykłą okazję, by powspominać swoje dziecięce lata. Dzieci dowiedzą się dlaczego kiedyś przed sklepami ustawiały się gigantyczne kolejki, czym ozdabiano choinki na święta i dlaczego pomarańcze były tak atrakcyjne. Dotychczas MAC Edukacja wydała 4 części serii Gdy rodzice byli dziećmi: Jesień, Zima, Gry i zabawy oraz Modele. Przed nami premiery jeszcze dwóch tytułów: Wiosna oraz Lato.

Organizatorzy w specjalnie przygotowanej strefie przygotowali szereg atrakcji, które nikomu nie pozwolą się nudzić. Dzieci będą mogły zagrać w kapsle, gumę, państwa i miasta czy bierki. W chwili wytchnienia będzie można spróbować wody z saturatora, skosztować kultowej waty cukrowej, a kartki wymienić na książki wydawnictw MAC Edukacja. Wszystko to w rytm największych przebojów zespołu Fasolki oraz Akademii Pana Kleksa.

MAC Edukacja w tym dniu przygotowało specjalną ofertę promocyjną na zakup książek z serii Gdy rodzice byli dziećmi – 50% rabatu na każdy z tytułów.

Rezerwacji miejsc można jeszcze dokonać na stronie http://rezerwacje.fldd.pl/events/gdansk/gdy-rodzice-byli-dziemi-olimpiada-gier-podworkowych-z-wydawnictwem-mac.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: MAC Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.