Kapitan Nauka zaprasza na 19/D2 podczas Warszawskich Targów Książki!

Przegląd

 

Wydawnictwo Edgard, wydawca edukacyjnych publikacji dla dzieci z serii Kapitan Nauka, serdecznie zaprasza na stoisko 19/D2 na 8. Warszawskich Targach Książki (18-21 maja 2017)

Na tegoroczne targi w Warszawie Kapitan Nauka przygotował piękne, inspirujące nowości dla młodszych i starszych dzieci, które będzie można nabyć z atrakcyjnym rabatem.

Dla maluchów już od pierwszych chwil życia idealne będą karty z serii A kuku! Kontrastowe obrazki i Kontrastowe wzory. Sztywne karty z poradnikiem, jak stymulować wzrok najmłodszych, sprawdzą się podczas wspólnej zabawy i pomogą budować więź między opiekunem i dzieckiem.

Dwulatki mogą sięgnąć po nową odsłonę gier Loteryjek, wyróżnionych w konkursie „Świat przyjazny dziecku”, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Poza Loteryjką Kolory i Loteryjką Zwierzęta, w serii ukazały się także nowości dla dzieci od trzeciego roku życia: Loteryjka Świat przybliżająca różne środowiska życia i ich mieszkańców oraz Loteryjka Ubrania prezentująca różnorodne stroje w zależności od pogody i okazji.

Zarówno maluchy, jak i przedszkolaki ucieszą się także z nowych Memory na 3 sposoby: zachwycających Memory na 3 sposoby Świat baśni oraz klimatycznych Memory na 3 sposoby Zabawy podwórkowe.

Uczniom przypadną go gustu wyróżnione w konkursie „Zabawka roku” SuperQuizy. Unikalne połączenie publikacji edukacyjnej i wciągającego quizu dostarczy wiele rozrywki, a wśród szerokiej oferty SuperQuizów każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych ukazała się nowa seria Kieszonkowce – fantastycznie ilustrowanych gier karcianych do nauki języka angielskiego, matematyki, geografii czy rozwijania myślenia logicznego.

Wśród prezentowanej oferty nie zabraknie także kart obrazkowych, materiałów do nauki angielskiego i niemieckiego słownictwa, zagadek, ogromnych Puzzli XXL oraz długich układanek Układam i opowiadam, gier Memory czy rozwijających pakietów 100 zabaw.

Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każdy opiekun wybierze produkt idealnie dopasowany do potrzeb swojego dziecka. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.