Majówka z Impulsem

Przegląd

Uwaga nadeszła Majówka z Impulsem!  a w niej nowa promocja, 12 nowości i 15 wznowień (w kwietniu), promocja „do każdego zamówienia książka gratis”

Nasze nowe rekomendacje:

Emocje dzieci i młodzieży  O czym jest ta książka? O emocjach dzieci i młodzieży z trudnościami w rozwoju i zachowaniu, o smutnym czasem życiu, negatywnych, traumatycznych doświadczeniach, niezaspokojonych potrzebach, utraconych marzeniach i nadziejach, o braku zrozumienia u bliskich…

Przedstawiamy kolejną nowość w Impulsie – Edukacja. Korzenie-źródła-narracje. Podstawę książki
w przytłaczającej jej objętości stanowią teksty, które nie były nigdzie publikowane; to właśnie o nich autor mówił jako o niedokończonych czy odłożonych. 
Dużą przygodą było komponowanie tej książki
z zachowaniem strategii, aby jeden tekst uzupełniał inny, a niekiedy go wyjaśniał, lub też stał w świadomie ułożonym kontrapunkcie… zapraszamy do nowej książki Aleksandra Nalaskowskiego.

Dzielnym maluchom z pomocą rusza Impuls, proponując Zadania dla asów z języka polskiego
i matematyki
pomagające zdobyć i utrwalić podstawy tej niewątpliwie najbardziej tajemnej z nauk, jaką jest algebra. Dostosowane do aktualnej podstawy programowej zbiory ćwiczeń autorstwa Jadwigi Stasicy, przeznaczone odpowiednio dla pierwszo-, drugo- i trzecioklasistów, zawierają bogaty zestaw zadań
z zakresu dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia, przeliczania miar i uzupełniania grafów.
poleca Wojciech ŚliwerskiA wszystko w lekkiej, niezobowiązującej formie, czyniącej z nauki zabawę. Oby tak dalej!

Już od dzisiaj do 14 maja dla naszych Czytelników organizujemy nową akcję promocyjną „Majówka z Impulsem”. Podając to hasło w zamówieniu mailowym, telefonicznych, zmawiając na naszej stronie internetowej impulsoficyna.com.pl otrzymasz 15% dodatkowego rabatu na każdą wybraną książkę + oczywiście jedna książka gratis (z polecanych)! Do tego 700 tytułów w wersji papierowej i 600 w ebook.

To wszystko dla Was!

Emocje dzieci i młodzieży z trudnościami w rozwoju…

Emocje Nowość w Impulsie Gratis

Barbara Winczura

Dzieciństwo jest wprawdzie okresem uczenia się potrzebnych umiejętności w życiu dorosłym, ale zakres i formy wybierają z troską dorośli. W dużej części przypadków tak jest, ale zarazem część dzieci z bardzo wielu powodów takiego radosnego dzieciństwa nie doświadcza. Przyczyny są różne: choroby przewlekle, deficyty rozwojowe czy niepełnosprawności, ale i takie, które z tym związane są bezpośrednio i pośrednio, a nawet wynikają całkowicie z innych przyczyn…

Czytaj więcej…

Edukacja. Korzenie – źródła – narracje

Edukacje poleca Impuls Nowość w Impulsie Gratis

Aleksander Nalaskowski

Podstawę tej książki w przytłaczającej jej objętości stanowią teksty, które nie były nigdzie publikowane; to właśnie o nich mówiłem jako o niedokończonych czy odłożonych. Szybko jednak zorientowałem się, że komponują się one z innymi moimi tekstami, które gdzieś już publicznie zafunkcjonowały – alboż to jako wygłoszone na konferencjach referaty, albo jako artykuły porozrzucane w czasopismach i wydawnictwach wieloautorskich. Zatem niektóre z nich wkomponowałem w ten collage, uznając, że razem z innymi stanowią pewną całość, są wobec siebie komplementarne…

Czytaj więcej…

Zadania dla Asów – Matematyka – Klasa 1, 2 i 3

Zadania dla asów Klasa 3 Nowość w Impulsie Gratis

Jadwiga Stasica

Zadania dla asów. Ćwiczenia dodatkowe do matematyki dla 6, 7, 8 i 9-latków, pomagające zdobyć i utrwalić podstawy tej niewątpliwie najbardziej tajemnej z nauk, jaką jest algebra. Dostosowane do aktualnej podstawy programowej zbiory ćwiczeń autorstwa Jadwigi Stasicy, przeznaczone odpowiednio dla pierwszo-, drugo- i trzecioklasistów, zawierają bogaty zestaw zadań z zakresu dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia, przeliczania miar i uzupełniania grafów. A wszystko w lekkiej formie, czyniącej z nauki zabawę.  Oby tak dalej!  Opracowanie zgodne z aktualną podstawą programową.

Czytaj więcej…

Zadania dla Asów – Język Polski – Klasa 1, 2 i 3

Zadania dla asów Klasa 3 Nowość w Impulsie Gratis

Jadwiga Stasica

Zadania dla asów. Ćwiczenia dodatkowe do języka polskiego dla 6, 7, 8 i 9-latków. Ćwiczenia te mogą być stosowane w szkole, w domu, a także w świetlicy jako zadania uzupełniające, sprawdzające lub domowe. Obejmują zakres umiejętności i wiedzy przewidziany programem dla klasy 1, 2 i 3. Można stosować je do pracy indywidualnej zarówno z dzieckiem zdolnym, jak i mającym trudności w nauce. Ćwiczenia te rozwijają spostrzegawczość, umiejętność rozróżniania i porównywania, logiczne myślenie, pamięć, samodzielność, dokładność. Podczas pracy z ćwiczeniami rozwija się u dziecka również sprawność manualna.    Opracowanie zgodne z aktualną podstawą programową.

Czytaj więcej…

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Impuls

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.